Varyforte

Varyforte

product 1 Varyforte

Çfarë është ajo?

Varyforte është një krem për trajtimin e venave me variçe. E lehtë dhe e thjeshtë për tu përdorur në shtëpi si një mjet efektiv që është në gjendje të zgjidhë problemin e venave me variçe pa kirurgji. Përdorimi i rregullt i këtij mjeti ju lejon të heqni qafe të rënda në këmbë, ënjtje, venat dhe kapilarët, dhe nga efekti i skuqjes.
Varyforte është një ilaç efektiv për ato gra që shpesh mbajnë këmbë të larta. Falë përdorimit të teknologjive më moderne në prodhimin dhe përbërësit natyralë, krem nuk lejon që sëmundja të kthehet.

strukturë

Në Varyforte përfshihen vetëm përbërësit ekskluzivisht me origjinë natyrore që kanë një ndikim pozitiv në sistemin imunitar dhe organizmin në tërësi. Krem nuk ka ngjyra, OMGJ-të dhe gjithçka që mund të ketë një ndikim negativ në shëndetin. Med. Me të, lëkura në këmbë pastrohet tërësisht dhe qarkullimi i gjakut rritet për shkak të rritjes së qarkullimit të gjakut. Kafeina. Rrit rrjedhjen e gjakut, tingëllon lëkurën dhe ka një efekt ushqyes. Aktivizimi i metabolizmit qelizor dhe rrit metabolizmin e indeve. Ginkgo biloba. Ajo përmban polifenole të bimëve të pazakonta. Ndikimi i tyre pozitiv ju lejon të ngadalësoni inflamacionin, të rrisni rrjedhjen e gjakut tek kapilarët më të vegjël, venat dhe arteriet. Anijet bëhen më elastike, duke përmirësuar qarkullimin e gjakut. Gjithashtu ka një përmirësim të punës së sistemit të enëve të gjakut. Vaj mente. Ka efekt shërues, freskues dhe dezinfektues. Përmirëson elasticitetin e enëve të gjakut, zvogëlon lodhjen. Pelin. Heq dhimbjen, i bën këmbët të forta dhe hap i lehtë. Heqëson ënjtjen dhe inflamimin e venave, nxit shërimin e mikrokërkesave. Hithër. Nevojë për të hequr nga trupi i toksinave. Heq inflamacion. Përmban vitamina C, E, j, K, polisaharide, lignina. Ekstrakt kamomil. Një efekt pozitiv në lëkurë, që duket e shëndetshme. Ka efekte qetësuese dhe anti-inflamatore, antibakteriale dhe antivirale. Largohet thupra. Kontribuoni në riparimin e indeve, rigjenerimin, pengojnë inflamacionin. Antimikotikë, agjent antiseptik dhe antiviral. Gështenjë kali. Jep forcën dhe elasticitetin e enëve, lehtëson lodhjen dhe ënjtjen, lehtëson dhimbjen. Vaj esencial Lemon moisturizes, eliminon aromat e pakëndshme, ushqen dhe ndikon pozitivisht në qarkullimin e gjakut. Vaj esencial soje dhe kokosit. Zbuton dhe tingëllon epidermën. Ndihmon për të rivendosur lëkurën e dëmtuar. Troxerutin. Zbhezon dhimbje, hidhërim, dhimbje, inflamacion, brishtësi kapilar, ënjtje.

Udhëzime për përdorim

Krem nuk kërkon përdorimin e fondeve shtesë. Zbatohet jashtë. Ju duhet vazhdimisht të aplikoni për efektivitetin e vazhduar. Vetëm atëherë mund të arrijmë rezultate të rëndësishme dhe të qëndrueshme. Aplikoni një shtresë të hollë, madje edhe në zonat e prekura. RUB derisa ajo të absorbohet mirë dhe butësisht 1 deri në 3 herë në ditë. Rezultati mund të vërehet pas dy javësh të përdorimit. Ju mund të aplikoni gjatë natës për parandalim.

Si punon?

Krem ka efekte aktive në sajë të formulës së saj të veçantë, e cila rrit ndikimin e të gjithë komponentëve me njëri-tjetrin. Lëkura do të duket e pastër dhe e shëndetshme, pa venat dhe ënjtje. Nuk lë rroba mbetje të yndyrshme dhe nuk ka erë.

Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 209 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*