Titan Premium – opinionet, çmimi, ku për të blerë, blejnë tani

Për askënd nuk është një sekret që me moshën, potenca e njerëzve po fillon të zbehet. Niveli i testosteronit bie, dhe me performancën seksuale. Kjo mund të jetë një problem në qoftë se ajo nuk është ekzistojnë shumë shtesa për rritjen e pushtetit mashkullor. Një prej tyre është Titan Premium – BAD në formën e kapsulave dhe seksit-krem, e cila shkon shumë thashethemeve dhe opinioneve kontradiktore. Çfarë përfaqëson në realitet?

Titan PremiumAli pretendohet nga prodhuesit si shtesë diete (si një shtojcë) bërë nga një Titan Premiumroot mrekullueshme, e cila rritet në Malajzi (nuk e quajti atë “root Golden Ali”, e cila shpjegon emrin e plotësuar). Duket si një mjet i fuqishëm për të rivendosur funksionin seksual. Krem ka të njëjtin efekt, të përdorura vetëm në nivel lokal. Premtimi mirë Rezultati në kombinimin e krem ​​dhe kapsula.

& nbsp;

Indikacionet për përdorimin

Ajo duhet të theksohet se Titan Premiumsuitable për të dy burrat dhe gratë. Dhe premton rezultatet e mëposhtme, pas përdorimit:

 • përmirësimin e cilësisë së jetës seksuale;
 • rritja e dëshirës seksuale;
 • efekt pozitiv në organet meshkuj dhe femra;
 • rritur tonin e trupit dhe humor lartësi.

ka një efekt pozitiv në trajtimin e:

 • derdhje e parakohshme;
 • prostatitis;
 • e disfunksionit erektil,
 • infeksionet në fazën kronike;
 • sëmundjet e fazës kronike sistemit urogjenital.

Indikacionet për gratë:

 • vështirësi arritjen e orgazmës;
 • dobësimi i dëshirës seksuale;
 • ftohtësi seksuale;
 • lodhje;
 • infertilitetit;
 • fibroids e mitrës;
 • inflamacion i sistemit urinar.

Përveç zgjidhjen e problemeve seksuale, siç mund të shihet, shtojcë premton për të ndihmuar me disa sëmundje. Për shembull, mund të trajtohen duke përdorur një urethritis krem, dhe kur duke përdorur kapsula prostatitis dhe BPH, por më e rëndësishmja, e infertilitetit.

Parimi i operacionit Titan Premium

Cream Titan Premium bazuar në kompleksin Forte e substancave, të cilat së bashku rrisin fuqinë dhe epsh (vitaminë E), duke stimuluar prodhimin e hormoneve nga gjëndra seksuale (niacin dhe lecithin). Arginine ndihmon për të shpejtuar qarkullimin e gjakut në enët dhe rritjen e penisit. Acetil dipeptide zvogëlon përgjigje ndaj stimujve, duke përmirësuar cilësinë e orgazmës. Përveç kësaj, aloe tonet e trupit dhe forcon atë. Krem është përdorur topically, por duke përdorur isopropyl myristate të gjitha pjesë e substancave të depërtojnë në thellësinë e kërkuar.

Kapsula komponentin kryesor të rrënjë tongkat, efekti i tij është për të stimuluar gonads për prodhimin e testosteronit. Është ky hormon rrit dëshirën. Efekti i rrënjës gjithashtu nënkupton lirimin e testosteronit globulin nga gjaku, duke e bërë në organet e pelvisit rrit qarkullimin e saj. Kjo çon në zgjimit dhe për të rritur madhësinë e penisit.

Përbërja Titan Premium

Gel Titan Premium Forte është i përbërë nga substancat e mëposhtme:

 • acetil dipeptidi;
 • isopropyl myristate;
 • lecithin;
 • vitaminë E;
 • L-arginine;
 • Niacin.

Ai gjithashtu përmban ekstraktet e mëposhtme natyrore:

 • root Ekstrakt Eurycoma longifolia;
 • aloe ekstrakt;
 • ekstrakti rrënja e xhensen;
 • Cordyceps nxjerrjen kinezisht;
 • ekstrakt Damiana (Turnera përhapjen);
 • ekstrakti i Gotu Kola (Centella Asiatica);
 • Royal pelte.

Nëse efekti mahnitshme e Titan Premiumon rrënjë trupi të gjithë është e qartë, ekstrakte të tjera unë duhet të them më shumë:

 • Kapsula dhe sex-krem përmban ekstrakt të rrënjë xhensen për të rritur vitalitetin në përgjithësi. Kjo është për atë se shtojcë është e lidhur me ginsenosides. Ata të rritur aktivitetin e trupit, të rritur qëndrueshmëri gjatë marrëdhënieve seksuale. Falë nitroxide ndarë për azotit, xhensen shkakton ereksionit.
 • Royal Jelly gjithashtu ndihmon për të përmirësuar funksionimin e gonads. Në përgjithësi, përbërja e tij e pasur me vitamina dhe kripëra të dobishme për njeriun dhe elementët gjurmë. Falë tij, është rritur libido.
 • kineze Cordyceps është një ndërtesë me veprim Antiparasitic. Nga pastrimi nga mikroorganizmave patogjene ajo rrit aktivitetin seksual.
 • Damian ose Turner përhapur, një shkurre me veti nxitës: ajo rrit energjinë, rrit qëndrueshmëri dhe fuqi në shtrat
 • .

 • Gotu Kola – një bimë e cila në shikim të parë nuk ka të bëjë me aktivitetin seksual. Në popullore njohur ilaç për efektin e saj të përmirësimit të kujtesës. Fakti që kjo bimë stimulon qarkullimin e gjakut, rivendosjen e funksionin e trurit. Normalizes presionin e gjakut, forcon zemrën dhe rrit durimin.

Për efekt të mirë ajo është e rekomanduar për të përdorur kapsula të së njëjtës markë. përbërja e tyre është e ngjashme me krem ​​Titan Premium Forte, vetëm ata veprojnë nga brenda.

Kapsula e Titan Premium sugjeron praninë e ginsenosides, saponins steroidal, acide dezenove. Komponentët kryesore në një tabletë janë:

 • ekstrakti i rrënjës i eurycoma longifolia (Titan Premiumroot);
 • Royal Jelly bee;
 • ekstrakt i rrënjë xhensen.

Versioni alternative e Titan Premium Titan PremiumAli Plus. Ata kanë disa dallime në përbërjen.

Përveç Eurycoma njohur tashmë rrënjë, Titan PremiumAli Plus përmban:

 • bari gorjanki strelolist;
 • barishte e terrestris Tribulus.

Efekti i përdorimit të sfera të ngjashme me efektin e testosterone hormon – të rritur aktivitetin seksual dhe ndjeshmërinë nervore. Përdorimi i saj rrit potencë, qëndrueshmëri, dëshira, dhe fillon e ereksionit.

Acores rrëshqanorët – bar, too. Përveç efektit të testosterone, ajo kontribuon në shëndetin e përgjithshëm të trupit. Pronat dalluese e këtij barishte janë nxitja e rritjes së prodhimit të spermës dhe për të rritur epsh.

Në prani të dy ekstrakte në përbërjen është dallimi në mes Titan PremiumAli Plus.

Kundërindikimet Titan Premium

Prodhuesit pohojnë se pilula dhe krem ​​janë bërë nga elementet natyrore prandaj pothuajse nuk ka contraindications, me përjashtim të intolerancës individuale për çdo substancë.

Për të përdorur mjet në çdo moshë për të dyja gjinitë .

Megjithatë, për shkak të efektit katalitik të plotësuar Titan Premium (si dhe Titan PremiumAli Plus) nuk duhet të merren me:

 • shtatzënisë;
 • hipertension;
 • arrhythmia;
 • atherosclerosis;
 • diabeti;
 • mendore, sëmundjet kardiovaskulare;
 • pagjumësi.

Efektet anësore Titan Premium

Siç u premtua nga prodhuesit e krem ​​dhe kapsula, produkti mund të përdoren të gjitha pa pasoja negative. Duke testuar këtë mjet, prodhuesit nuk janë zbuluar reagime anën e ndritshme. Disa njerëz theksuar skuqje në fytyrë, pas disa minuta pas aplikimit, por kjo është thjesht për shkak se suplement stimulon qarkullimin e gjakut.

intoleranca serioz i plotësuar gjatë hulumtimeve klinike zbuluar nuk ishte .

Megjithatë, para se të përdorni krem ​​seksi dhe sidomos para se të përdorni kapsula tongkat, ajo është e rekomanduar për të kryer një ekzaminim mjekësor dhe për të vlerësuar shëndetin e përgjithshëm të një burrë apo grua. Nuk ka nevojë urgjente për të ndaluar shtesë nëse ka kundërindikacion, por ajo duhet të zvogëlojë frekuencën e aplikimit për të shmangur problemet.

Metoda e aplikimit Titan Premium

Gel Titan Premium është një shtojcë e shpejtë duke vepruar. Në udhëzimet për Titan Premium Forte është specifikuar metodën e mëposhtme e aplikimit:

 • Aplikoni për lëkurën e penisit duhet të jetë disa minuta para marrëdhënies seksuale;
 • Ju duhet të aplikoni krem ​​në penis këndellur;
 • Muzik atë me lëvizjet masazh në të gjithë rajonin;
 • Ju mund të veshin një prezervativ.

Nëse përdorni tableta, kjo është bërë si më poshtë:

 • Për të zgjasin marrëdhënie seksuale dhe për të përmirësuar cilësinë e saj për gjysmë ore para se të seksit ju duhet të pini një kapsulë.
 • Nëse ndjekur, rezultati është rritja e numrit të gjatësisë spermës dhe vëllimin e penisit, të marrë një kapsulë tri herë në ditë.

Ju duhet të mbani në mend se efekti nga ato pilula do të qëndrojnë të paktën tri ditë dhe mund të vazhdojnë për një javë.

Nëse shtojcë është e ndaluar në Rusi?

Titan Premium të ndaluara për shitje në Rusi. Sigurisht, ekziston mundësia e blerjes përmes internetit. vende të shumta shesë xhel dhe kapsula, unë deklaroj se BAD kaluar një kompleks të plotë të veprimeve për kontroll dhe kontrollin. Unë premtoj se shtojcë është i sigurimit të cilësisë, të cilat prodhuesi mund të konfirmojë.

Shitësit e plotësuar të justifikuar ndalimin shumë popullor Bada, ku ka fakes shumta. Përbërja e jo-sinqertë Titan PremiumAli përfshijnë substanca kimike dhe sintetike të rrezikshme për shëndetin. Për shkak të falsifikimit të gjerë në Rusi ka refuzuar të zbatojë këtë produkt dhe kanë ndaluar shitjen e tij.

Megjithatë, pas hetimit, në internet ka shumë kompani duke pretenduar se ata shesin kapsula origjinale dhe xhel sex Forte Tongkat. Për shkak të përbërjes pasigurt e kapsula, shumë njerëz drejtuar për përdorimin e krem. Sipas mendimit të tyre, nuk është e nevojshme të pranojë brenda, dhe kështu rreziku shëndetësor është minimal.

Gjithsesi, një numër i madh i mendimeve mbi krem ​​dhe kapsula janë duke thënë se për rezultate të ndryshme plotësisht të jetojnë deri në pritjet dhe të rritur pushtetin mashkullor disa herë për asnjë rezultat apo edhe përkeqësimi i shëndetit.

Si për të dalluar një origjinal nga një vepër e falsifikuar?

Prodhuesit ofrojnë të njiheni me disa karakteristika të dallueshme të origjinal: paketimin ekskluzive dhe etiketës origjinale holographic, e cila pengon hapjes së pakos. Paketimi duhet të jetë logo e prodhuesit. Ajo gjithmonë ka emrin e plotësuar, e cila lë modelin ajo duhet të jetë konveks. Duhet të përcaktohet në certifikatën e regjistrimit, numri grumbull. Në produkt origjinal duhet të jetë data e prodhimit.

Nëse të paktën një nga pikat më mungon – nuk ka arsye për të dyshuar cilësinë

.

Megjithatë, kjo nuk i pengon mijëra njerëz për të blerë shtesë nga prodhuesit paverifikuara. Përveç kësaj, interneti mund të jetë ende “ekspozimit” do të thotë origjinale. Pra, për të rekomanduar ose jo të rekomandojë shtesë e vështirë – të gjithë e përdor atë në rrezikun tuaj

.

analoge Titan Premium

Për ata që korrigjuar për ndonjë arsye nuk është e përshtatshme, nuk janë analoge të shumta të Titan Premium Forte.

 1. Muscosal XXL.

prodhuar në mënyrë të njëjtë si Titan Premium Forte, në formën e një kremi-xhel. Qëllimi i tij kryesor është për të rritur potencë dhe për të rritur madhësinë e penisit. Për rritjen e dëshirës seksuale është e përshtatshme për të dyja gjinitë.

Substanca aktive në krem:

 • ekstrakt i miskut;
 • vaj avokado;
 • Panthenol;
 • vitaminë E;
 • metil salicilate;
 • ylang-ylang vaj;
 • Vaj nga gjethet e kanellë;
 • vajin e barbarozë.
 1. Rasputin (Rasputin).

Objektivi kryesor i këtij krem ​​intime për të rritur gjatësinë dhe volumin e organit seksual mashkullor në mënyrë të përhershme. Prodhuesit premtojnë se rezultati pas duke e përdorur atë është përgjithmonë. Përveç kësaj, ajo rrit kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale dhe stimulon gjëndrat seksuale për prodhimin e testosteronit.

Perberja përfshin substanca aktive:

 • xhenxhefil;
 • ekstrakt i rrënjës Artë;
 • arginine;
 • kelzan.
 1. Erecta Prompt.

krem, e cila mbështetet në rritjen e ereksionit dhe zgjimit. Rrit ndjeshmërinë e organit seksual mashkullor. Të përshtatshme për gratë, gjithashtu duke siguruar një efekt stimulues.

Seti përfshin:

 • ujit,
 • lëngshme parafine,
 • Cetearyl alkool,
 • PEG-30 lanolinë,
 • glicerinë,
 • Phenoxyethanol,
 • PEG-75 lanolinë,
 • ethylparaben,
 • sod,
 • metil nicotinate,
 • propiparaben,
 • isobutylparaben,
 • metil salicilate,
 • alkool Denat,
 • ekstrakt pjepër.

Si një alternativë që ju mund të përdorni dhe tableta.

 1. Erectavit.

Shtojcë e prodhimit vendas. Përbërja e tij e ngjashme me përbërjen e Titan Premium vetëm ekstrakt rrënjë në atë më pak. Erectavit ndihmon për të përmirësuar potencë dhe i jep forcë në shtrat. Megjithatë, efekti ai ka disa ngadaltë – rezultatet e para janë të dukshme vetëm pas dy javësh pas marrjes

.

Substancat aktive:

 • farë kungull vaj;
 • mjaltë natyral;
 • Royal Jelly;
 • vitaminë C;
 • vitaminë E;
 • ekstrakti i xhenxhefil;
 • selen;
 • Titan PremiumAli;
 • L-arginine;
 • zink citrate.
 1. Titan PremiumAli Jack.

Ata që zgjedh një analoge nga diabeti, të përshtatshme Titan PremiumAli Jack. Si emri nënkupton, ajo gjithashtu përmban në përbërjen e saj rrënjë të Tongkat. Është përdorur për të rivendosur funksionin seksual dhe për rritjen e dëshirës seksuale. Ngre nivelin e testosterone katërfish. Në një tabletë është përfshirë 350мг nxjerrjen Eurycoma.

 1. Titan PremiumAli Pasak Bumi.

Shtojcë është projektuar për të rritur potencë dhe dëshirën seksuale në burrat dhe gratë e çdo moshe. aftësia e tij unike është duke u shpëtoj prej infertilitetit. Një plus shtesë për zonjat -. Duke u shpëtoj prej ftohtësi seksuale dhe parandalimin e tij

Përbërja:

 • ekstrakt root Titan PremiumAli;
 • ekstrakti rrënja e terrestris Tribulus;
 • gjethet e Gotu Kola (centalia aziatik);
 • rrënjë ekstrakt kacip Fatima.

Një përparësi tjetër e këtyre analoge është më pak në krahasim me çmimin fillestar. Nëse Titan Premiumin formën e tabletave ose krem ​​seks është rreth dy mijë, Erectavit do të kushtojë dy herë më e lirë – rreth një mijë. Për Erecta Promt do të duhet të paguajnë rreth një mijë. Rasputin është përafërsisht e njëjtë si Titan PremiumAli ose më pak të vogël. shtesat e tjera sex cream inferior rreth pesëqind -. mije

Përfundim Titan Premium

Shumë lavdërimi sex cream Titan Premium Fort, shumë prej të kini kujdes e tij. Rreth kësaj shtojcë ka spekulime të konsiderueshme. Disa mjekë në komunitetet online nuk e pi apo ndot atë, nga frika efektet e dëmshme të kimikateve. Të tjerët lavdërojnë pronat shërimin e krem ​​dhe tregoni në lidhje me efektin e saj të mrekullueshëm.

Manufacturers, megjithatë, janë të justifikuara -. Përbërja panjohur kanë vetëm fakes

mendime të ndryshme, burra dhe gra të thënë në lidhje me të dhe shumë të mirë dhe shumë e keqe. Një nuk mund të mohojë kontributin e prodhuesit në reklama. Ndoshta për shkak të kësaj shtojce aq i famshëm dhe popullor. Shitja kapsula dhe xhel seksi është i ndaluar në Rusi dhe mund të blihet vetëm nëpërmjet internetit. Pra, mundësia e ngatërrime është e madhe.

Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 209 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*