Titan Gel – komente, çmimi, ku për të blerë, blejnë tani

 

Në pafundësinë e vendeve të CIS, për shembull, është në kërkesë të madhe këtë ilaç për zgjerimin e penisit si TitanGel. Për të gjetur se çfarë është e mundur këtu.

A me të vërtetë punojnë? Ju do të mësoni se si të përdorin Titan Gelium krem, udhëzimet për përdorim do të përshkruhet më poshtë.

Si e bën këtë punë?

Gjëja e parë që ju duhet për të treguar se këtë drogë nuk është një droge . Kjo ashtuquajtura shtesë biologjikisht aktive.

Megjithatë, përbërja është zgjedhur në mënyrë që trupi mashkull është një veprim kompleks, në veçanti në sistemin riprodhues.

Blerja Titan xhel, udhëzimet për përdorim tregon se me përdorimin e rregullt ju mund të arrijë penis zgjerimit deri në 5 inç në gjatësi dhe 3 në gjerësi. Ky është një rezultat shumë i mirë duke marrë parasysh faktin se për çdo operacioneve kirurgjikale, nuk ka dyshim.

TitanGel vetëm të stimuluar disa procese natyrore në trupin e mashkullit që ju lejon për të rritur madhësinë e penisit në ereksion.

Metoda e aplikuar Titan Gel është plotësisht i sigurt , sepse produkti përfshin vetëm komponentët e natyrshme dhe organike.

Përsëri, sigurimet e prodhuesit, rritja do të jetë e dukshme vetëm pas 2 javësh pas përdorimit të parë të Titan Gel. Megjithatë, përveç efektit kryesor, rregullt xhel përdorimi Titan ndihmon :

 • për të përmirësuar cilësinë e spermës;
 • derdhje vonesë gjatë kontaktit intim. Kjo do të lejojë që të zgjasin seksi është jo më pak se 1.5 herë;
 • rritur ndjeshmëria. Siç e dini, njerëzit me moshë nuk janë aq të orgazmës "të ndritshme", si në rininë e tij. Me këtë xhel është e mundur për të rifituar ndjesi;
 • rritjen e dëshirës seksuale (dëshirën seksuale për seksin e kundërt). Jashtëzakonisht e dobishme për ata që janë diagnostikuar me mosfunksionim ngrerë.

Për të kuptuar parimin e plotë të TitanGel është e nevojshme të marrin në konsideratë në detaje përbërjen e saj.

 

Cili komponentët përbëjnë mjet Titan Gel?

Perberja e Titan xhel e përfshirë:

 • Maca peruan. Bimë është një përforcues natyrore me një efekt të fortë stimuluese. Përveç kësaj për të përmirësuar qarkullimin e gjakut në organet riprodhuese;
 • Epimedium. Kjo bimë jep një Titan Geleffect të prostatës, duke stimuluar prodhimin e spermës. rastet e njohura, kur ekstrakti i kësaj bime ka ndihmuar eliminimin e infertilitetit të shkaktuara nga sekretimit të pamjaftueshëm të gjëndër prostatës;
 • Thistle. Me atë të përshpejtuar prodhimin e testosterone, një i madh hormoneve seksuale mashkullore. Ai thotë se, pasi për tërheqjen seksuale dhe kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale;
 • individualitet liken. Në mjekësi zyrtare, ky përbërës është përdorur gjerësisht për trajtimin e dobësisë fiziologjik. Tërësisht përmirëson qarkullimin e gjakut në organet pelvike. Rastësisht, i njëjti komponent nganjëherë përdoret gratë me sekretimit të pamjaftueshëm të mukusit në zgavrën e vaginës;
 • ekstrakt i dre antler kadife. përbërës unik dhe shumë të shtrenjta.

Titan Gel ndihmon për të rivendosur ndjeshmërinë e penisit

.

Ju mund të shihni se prodhuesi ka bërë një strukturë që jo vetëm do të ndihmojë për të rritur një anëtar, por edhe për të eliminuar shenjat e mosfunksionim ngrerë në një fazë të hershme të dobësisë. Si pasojë, të lejuar përdorimin e Titan Gel (video më poshtë) për të parandaluar probleme "intime" në moshën e rritur (përafërsisht pas 40-45 vjet).

Titan xhel:? Se si të aplikoni

Shiko metodë shumë e aplikuar një Titan Gel në fund të artikullit. Tani ju rekomandojmë që të shikojnë një video që shpaketoj produkt origjinal.

Ka disa opsione për përdorimin e fondeve për të rritur anëtarin . Udhëzimet zyrtare për përdorimin e Titan Gel për burrat përshkruan algoritmin e mëposhtëm:

 1. Para përdorimit, tërësisht të larë penisit dhe të fshijë me një peshqir letre.
 2. Cream duhet të aplikohet në kar thatë në mbledhje.
 3. Pasi të mjaftueshme 5-10 ml.
 4. Xhel është marrë në lëvizjet pëllëmbë dhe masazh rubbed në karin, fund i tij, scrotum dhe kokë.
 5. Me duart dhe gishtat e vazhdoi fërkoni deri në tharje të plotë të mediave.
 6. Një procedurë e ngjashme duhet të kryhet 2 herë në ditë për 4-6 javë.

Duke përdorur krem ​​Titan xhel aplikacionet manuale raporton se për 2-3 ditë të përdorimit ju mund të ndjeni një rritje të ndjeshmërisë e penisit, dhe 12-15 anëtar do të rritet me rreth 2 centimetra.

Megjithatë, nuk e ndaluar të përdorin edhe xhel Titan (metodën e aplikimit të përshkruar më poshtë) si një lubrifikant gjatë marrëdhënieve seksuale . Një efekt të caktuar stimuluese do të ushtrohet në vajzë. Rreth ndonjë pasojë negative nuk mund të konsiderohet. Në këtë rast, Titan Gel është përdorur si më poshtë:

 1. para raportit seksual duhet të marrë një dush.
 2. Direkt në procesin e një lubrifikant dhe të marra në pjesë të barabarta të përziera me Titan xhel.
 3. Next, masazh produkti është aplikuar në penis. Këtu është e mundur për të vazhduar një marrëdhënie intime.

Ajo duhet të theksohet se të mos shqetësohen, edhe në qoftë se keni ndërmend të krijoj në këtë pikë . Titan Gel është i përbërë nga përbërësit që mund të shfaqet negativisht në spermë në kontakt të drejtpërdrejtë.

teknikat tona dhe ushtrime detyrojë penis tuaj të rritet disa herë më të shpejtë. Në kategorinë tonë të ushtrimeve ju do të mësoni:

 1. Çfarë teknika efektive nga Kemmer dhe Kegel?
 2. Si të masturbohem për "hero" filloi të rritet?
 3. Si për të rritur një masazh anëtar?

Gjithashtu ju do të jetë një ushtrim i dobishëm për të penisit, dhe natyrisht mësime tona video për zgjerimin e penisit.

Por në forume diskutimi, shpesh të referuara një algoritmi pak më të ndryshme se si të aplikoni Titan Gel (udhëzimet këtu), sipas të cilit rritja e një anëtari është më e shpejtë, por efekti mbetet përgjithmonë. Dallimi kryesor i kësaj metode është rritja graduale në fondet e rekomanduar e prodhuesit dozimit për përdorim të një-kohë.

Prodhuesi TitanGel deri më tani nuk ka komentuar mbi mundësinë e përdorimit të drogës, por mbidozë është e mundur që specifikohen në udhëzimet zyrtare.

Pra, në këtë rast, duke përdorur xhel Titan për burrat, udhëzimi si më poshtë:

 • në 3 ditë të parë, 2 herë në ditë (doze është 5 deri 10 ml);
 • nga 3 deri në 10 ditë 3 herë në ditë (5-10 ml);
 • nga 10 deri në 20 ditë - 3 herë në ditë (10-15 ml);
 • nga 20 në 35 ditë -. 3 herë në ditë (15-20 ml në një kohë)

Më tej, doza është reduktuar në të zakonshme 2 herë në ditë për të siguruar rezultatin.

Kjo kërkesë është më e përshtatshme për ata që tashmë kanë disa disfunksionit erektil ose impotenca pjesshme

(mungesa i ngurtësisë së penisit në momentin e ngacmim).

Pse nuk shesin xhel farmaci Titan mund të gjenden këtu. Zgjidhja më e mirë është për të porositur me postë!

Ne shqyrtuar xhel Titan për burrat: udhëzimet për përdorim, video dhe më shumë. Total, të vërtetë është një mjet i madh për zgjerimin e penisit . Ajo flet pozitivisht rreth 83 për qind e njerëzve që kanë përdorur ato.

Por më e rëndësishmja është siguria absolute dhe naturalness . Dhe përdorimi i rregullt i saj do të lejojë të gjithë të ndiheni të rinj përsëri dhe spektakolare në shtrat!

Hi miq! Emri im është Nikita Korablev , unë jam një bloger popullor dhe deri kohët e fundit pronari i penisit është 13cm! Po, po, kjo është një 13cm! Por kam vendosur për të ndryshuar anëtarin e mia dhe kam bërë! Kjo është ajo që kam kërkuar për të treguar ...

Kur ju keni një pak - vajzën tuaj, sigurisht, përpiqet për të siguruar, për të thënë se gjëja kryesore nuk seks, dhe shpirti dhe gjithçka që jazz. Por unë jam i ri dhe i shëndetshëm, unë isha 25 dhe kam besuar në këtë absurditet ... Deri, deri sa unë të dërguar një video, ku saj shufra dy burra të mëdha. Aq shumë për "seksi nuk është e rëndësishme" ...

I vendosi se ishte koha për t'i dhënë fund këtë dhe filloi të studiojë ton librave mbi zgjerimin e penisit. Shikuar një video të huaj, përkthyer literaturë angleze në kërkim të një sërë masash që mund të më ndihmojë. Filloi të provoni Jelqing, metoda të ndryshme tradicionale, krem ​​dhe gels, pompë dhe All That Jazz.

Disa nga struktura e penisit është e ndryshme - kështu që disa aq e vështirë për të rritur atë me ndihmën e Priapus të xhel. Por ka një zgjidhje! Gjenetika dhe struktura e penisit nuk është një gjendje e vështirë, por ju mund të aplikoni ushtrime dhe metodat e masazh të një Anëtar (Jelqing) të ndryshme dhe me Priapus xhel kjo teknikë jep një rezultat të vërtetë! Pas disa viteve të kërkimit dhe një numër të madh të metodave unë kam provuar unë më në fund gjeti metodën tuaj që punon: PRIAP GEL + Jelqing mund të rritet penisi im me 3.5 cm brenda 14 ditëve , dhe pas disa muajsh e trajnimit 1.5.

& nbsp;

About Gjallore Rrustemi 277 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*