Keto Guru – A ja vlen blerjen? sa kushton? opinionet e vërtetë

Keto Guru - A ja vlen blerjen? sa kushton? opinionet e vërtetë

Keto Guru tableta shkumëzuese shqyrtim për humbje peshe -. Si për të blerë, çmimi, komente

Keto Guru – mjet i fundit për humbje peshe , e cila me siguri do të apelojë për të gjithë pasuesit e dietë ketone është metoda më e popullarizuar e luftojnë me peshë të tepërt. Në kontrast me mënyrën në modë të ngrënë, Humbja e peshës me Keto Guru nuk do të përfshijë kufizime të rrepta të hahet dhe llogaritjen kujdes ushqyesve konsumuar, edhe pse

ai është i bazuar në të njëjtat parime.

Përshkrimi i Keto Guru

Keto Guru – produkt natyror, i cili është i bazuar në idetë themelore e keto dietë në të cilën peshe humbja ndodh për shkak të sjellë trupin në një gjendje të urisë karbohidrateve (ketosis) dhe transformuar qelizat yndyrë në energji. Një ndryshim i rëndësishëm është fakti se pranimi i fondeve nuk do të thotë një refuzim të plotë të karbohidrateve dhe në mënyrë të konsiderueshme lehtëson simptomat e gripit keto (dobësi, marramendje, apatia).
Forma

Publikimit Keto Guru a tretshme në ujë flluskues tableta ​​STRONG> paketuar në tubat e 10 pjesë. Mjetet e pritjes për humbje peshe të dizajnuara për përdorim në shtëpi pa një recetë.

Keto Guru tre herë rrit efektin e cattily ose të përdoren si një përgatitje të vetme-agjent ose. Një muaj e terapisë mund të djegur deri në 20 kg trupit yndyrë dhe për të rrahur celulitit. Ju nuk keni nevojë të mohoj, numërimin e kalorive dhe rrezikojnë të humbasin masë të muskujve.

Të gjithë ju duhet të dini në lidhje me dietën keto

Ketone, ketogenic, ose ajo është vetëm dietë keto për humbje peshe – një dietë e ulët në karbohidratet dhe një shtesë të vogël të proteinave. Përqindja e yndyrës në menu në dietë shok i ngushtë

, nga ana tjetër, është jashtëzakonisht mbiçmuara. rishpërndarjen e tillë e JBU çon në faktin që trupi kalon në yndyrna si një burim të energjisë. Do të duhet 7-10 ditë për të bërë të mëlçisë të filluar procesin e prodhimit të organeve ketone, e cila është e mundur vetëm me një nivel të ulët të glukozës në gjak. Për hir të mbijetesës, trupi hyn në një shtet të ketosis karbohidrate urisë të qelizave të çon në një mungesë të energjisë, për të mbushur të cilën ai mund të vetëm me anë të ndarjes yndyrë.

Shift trupin në binarët e një të ushqyerit të ulët-Carb mund të errësojnë zhvillimin e të ashtuquajturit “gripi keto”. Kjo gjendje karakterizohet nga simptomat e mëposhtme:

 • dhimbje;

 • dhimbje koke, muskujve, dhimbje të përbashkët;
 • takikardi;
 • kapsllëk;
 • reduktohet qëndrueshmëri fizike;
 • apati, të qenët i përgjumur.

Efektet anësore nga dietë ketogenic në vend të pakëndshme, janë të përkohshme dhe të shkaktuara nga dehidrimi, mungesë akute të micronutrients (vitamina), elektroliteve (kalium, natrium, magnez).

Për mijëra dietë grave Keto është metoda më e mirë e humbje peshe, por një shtet i ketosis kur vjen më pak se një javë, dhe simptomat e gripit keto sjellin siklet të konsiderueshme.

Pills Keto Guru do të jetë shkas për hyrjen në ketosis tashmë pas 40-50 minuta pas para tableta dozës plot gjallëri, të cilat nuk parandalojnë edhe praninë në trupin e karbohidrateve dhe efektet anësore do të vijnë për asgjë.

Parimi i operacionit Keto Guru

Ashtu si në rastin e dietë keto , marrja e Keto Guru shkakton

trupit për të ketosis, por në këtë rast mund të flasim për kjo formë e sigurt, që çdo siklet jeni duke përjetuar.

Algorithm e tableta shkumëzuese:

 1. Në 40-50 minuta pas pranimit fillon një shtet të ketosis.
 2. Mëlçia prodhon trupat ketone në numër të madh duke përdorur acidet yndyrore të lirë nga depozitat e akumuluara yndyrore.
 3. Ndarja e karbohidrateve në glukozë ndodh, pra, niveli i saj në gjak bie, ulur prodhimin e insulinës dhe në këtë mënyrë rregullojnë oreksin.
 4. yndyrë vjetër është djegur pa mëshirë, dhe formimi i adipocytes reja ndodh.

Properties Keto Guru

Qëllim djegur efektin e trupit yndyrë Keto Guru plotësohet nga një numër të dobishme për humbjen e trupit peshë e cilësi ndihmëse:

 • aktivizimin e rëndësishme e proceseve metabolike;
 • mbushje me ushqyesve thelbësore;
 • forcimin e muskujve të zemrës;
 • efekt i dobishëm për funksionin e zorrëve dhe të imunitetit në përgjithësi;
 • rritja e TURGOR të lëkurës.

pritjes proceset Keto Guru parandalon ndryshues në trup, të shkaktuara nga një dështim i metabolizmit dhe ndryshimet shkatërruese celulare. Zgjerimi i të rinjve do të

jetë një bonus bukur për figurën tuaj të re.

Përbërja Keto Guru

Për të hyrë në një shtet të ketosis të sigurt për 40 minuta është vetëm. Suksesi i garancisë Procesi i komponentëve të përfshira në formulën e keto Guru .

Në një plot gjallëri tabletë përmban:

acid gama-aminobutyric (125 mg). Ndërmjetësi kryesor i procesit të frenimit Qendrore. Përshpejton përdorimin e glukozës, toksina dhe produktet e metabolizmit. Përmirëson qarkullimin e gjakut, neurotransmitter shpejtësi dhe proceset metabolike në tru.

L-glutamine (59 mg). Një amino acid thelbësore që është e karburantit për makrofagjet (qelizave imune) mbron strukturën e proteinave të qelizave, nxit rritjen e muskujve, kështu që është përdorur gjerësisht në të ushqyerit sportive.

kaliumi (9 mg). Metali alkali e nevojshme për të gjitha indet e buta të trupit. Duke luftuar me dhimbje barku, pengon zhvillimin e arteriosklerozës. Ndikojnë veshkat, paralajmëron ënjtje.

Magnezi (13 mg). Një mineral thelbësor gjurmë për zemrën, rregullon shumicën e proceseve fiziologjike, ruan ekuilibrin electrolyte. Varet durim fizik, rritjen e muskujve dhe dendësia e kockave.

vitamina B (17 mg). Luajnë një rol të rëndësishëm në metabolizmin qelizor, sistemet nervor dhe kardiovaskulare dhe metabolizmin e energjisë. Të rritur rezistencën e trupit, forcon shëndetin emocional.

Keto Guru për humbje peshe nuk ka kalori, sheqer dhe kafeinë, si dhe pengon zhvillimin e beriberi dhe dehidratim -. Rreziqet kryesore gjatë humbje peshe aktiv në një dietë të rreptë

Avantazhet Keto Guru

Pasuesit e dietë ketogenic ju duhet që me kujdes të planifikuar një menu çdo javë dhe meticulously numërimin dietë ditore. Numërimi i Carb neto nuk duhet të tejkalojë 20 gram në ditë, proteina – 1.7 g për kilogram të peshës trupore. Vëllimi i ujit duhet të jetë 2.5 litra dhe më lart. Për të rritur më tej nivelin e organeve ketone, mund të ushtrojë të agjërimit interval, skemën 16/8 dhe për të marrë një stërvitje të përditshme.?

High dietë keto kërkon një raport të PFC në të përditshmen menu:

 • yndyrat – 70%;
 • protein – 25%;
 • karbohidratet -. 5%

Pritja

Course Keto Guru nuk imponojnë detyrime të tilla të rrepta dhe nuk kërkon ndryshime drastike jetesës.

 1. Konsumi i karbohidrateve duhet të jetë i kufizuar, por nuk braktisin ato krejtësisht -. Trupi do të shkojnë në një shtet të ketosis pas 40-50 minuta pas marrjes së një tablete shkumëzuese, pavarësisht nga ajo që ju hani
 2. Prania e sportit në jetën tuaj është i mirëpritur, por humbje peshe me KetoGuru nuk varet përfshirjen e aktivitetit fizik në rutinën e përditshme.
 3. Përdorimet e trupit si lëndë djegëse qelizat vetëm yndyrë, në masë të muskujve nuk është prekur, për më tepër, komponentët e tabletave janë përdorur tradicionalisht nga atletët për ndërtimin e muskujve.
 4. Heart, mëlçisë dhe enët e gjakut nuk vuajnë kur merren KetoGuru, shtojcë ruan funksionalitetin e tyre në nivel të lartë, dhe gjithashtu suppresses simptomat e gripit keto.
 5. ndryshime të dukshme në linjat e trupit do të shfaqet në ditën e pestë pas fillimit të terapisë, ju mund të arrijë të njëjtën performancën optimale të peshës trupore është e mundur për 30 ditë.

Pranimi rezultate Keto Guru

Pesha humbje me Keto Guru

 • kufizime minimale, në kontrast me menu të veçanta në dietë keto;
 • ka parehati të shkaktuara nga gripi keto;
 • gjendja e ketosis ndodh menjëherë, jo pas një jave;
 • shpejtë rezultatet e para, një fiksim i besueshëm e peshës ideale trupore;
 • shëndet të shkëlqyer gjatë gjithë kursit.

Keto Guru nuk do të lejojë që të të mohoj dhe të vuajnë nga mungesa në dietë e enët tuaja të preferuara të përjetojnë dobësi dhe lodhje për shkak të mungesës së ushqyesve dhe vitaminat për të fshehur nën rroba shënon shtrirje dhe sagging lëkurës, e cila është normale pas humbje peshe shpejtë. Sot, ky kompleks është rruga më e sigurt dhe më e këndshme për të shpejt të të hequr qafe paund shtesë.

Indikacionet për përdorimin e Keto Guru

Keto Guru duhet të marrë këdo që vuan nga pesha e tepërt, celuliti, papërsosmëritë e figurës. Kompleksi do të ndihmojë për të humbur peshë të gjithë, pa marrë parasysh fazën e trashje. Vëmendje e veçantë për pilula duhet të paguajnë pasuesit e një dietë të shëndetshme, atletët, pasuesit e dietë ketogenic .

Kundërindikimet Keto Guru

 • mosha 18 vjeç;
 • shtatzënisë, qumështi;
 • hipertension;
 • një reaksion alergjik të përbërësve shtesë.

Në prani të sëmundjeve kronike të dëshirueshme për të konsultoheni me mjekun tuaj para se të marrë Keto Guru .

Rregullat e pranimit Keto Guru

tableta të tretshme plot gjallëri është forma më e përshtatshme për përdorim, si shtojcë është absorbohet nga trupi brenda 10 minutash.

 1. Shkrihet një tabletë KetoGuru në gotë me ujë të pastër në temperaturë dhome.
 2. Pini gjysmë ore para vaktit të parë.
 3. Kohëzgjatja

 4. Course është 30 ditë, ajo do të kërkojë 3 paketa e plotësuar.
 5. Nëse është e nevojshme, ju mund të përsërisë trajtim pas 2-4 muajsh pas pranimit të kaluar.

Pills Keto Guru çast shpërndarë në ujë, të ketë një shije frute butë erë dhe shije të ëmbël moderuar.

Për të blerë në farmaci ose në faqen e internetit?

New shtojcë për humbje peshe Keto Guru është në dispozicion për blerje në faqen zyrtare të prodhuesit. Një refuzim i vetëdijshëm për shitje në barnatore mbron çdo klient nga shpenzimet e panevojshme financiare, rreziku i që kanë të bëjnë me të rreme ose nën standart gjenerik, garanton intimitet të plotë.

 1. të plotësoni formularin e aplikimit në faqen e internetit.
 2. Prisni për thirrje Menaxher.
 3. Pajtohem nuancat e urdhërimin, përzgjidhni një metodë e pagesës.
 4. Prisni për shpërndarjen e produktit.
 5. menjëherë të vazhdojë për humbje peshe.