Royal Gold Mask – Natyrore Premium Skincare Maska e fytyrës?

Royal Gold Mask Royal Gold Mask   Natyrore Premium Skincare Maska e fytyrës?

Zhvilluar si një serum i fuqishëm anti-plakje,Royal Gold Maskkombinon nanopartikalet e artë dhe ekstraktet natyrale për një produkt rinovimin e skincave. Ju lutemi të vazhdoni të lexoni për më shumë rreth kësaj maskë të diskutueshme me ar.

Çfarë është Royal Gold Mask?

Përdorimi i joneve të artë të vërtetë,Royal Gold Maskpërdor përbërës natyralë për të pastruar lëkurën dhe për të zvogëluar simptomat e ndjeshme të plakjes si rrudhat dhe linjat e bukura. Antioksidantët janë mbizotërues për aftësinë e tyre për të mbrojtur qelizat ndaj stresit oksidativ dhe përbërës të tjerë që përmirësojnë elasticitetin dhe ulin dëmin e diellit.
Përfitimet prej ari, megjithatë, nuk janë domosdoshmërisht të bazuara mirë. Disa dermatologë besojnë se mund të ulë hyperpigmentation dhe ngjyrosje në përputhje në lëkurë, duke reduktuar inflamacion dhe duke vepruar si një përbërës anti-plakje.
Kjo është thënë, disa studime tregojnë se ajo në fakt përshpejton procesin e plakjes.
Ndërsa grimcat e arit duken të hyjnë me shpejtësi në qelizat e lëkurës, funksioni i tyre nuk është kuptuar plotësisht. Duket se pas thithjes këto grimca mund të mbërthenin brenda qelizës, duke ndërprerë funksionet normale si lëvizja, prodhimi i kolagjenit dhe ndarja e qelizave.

Si funksionon kjo maskë ari?

Pas pastrimit të lëkurës, zbato maskën në mënyrë të barabartë dhe lejoni që të thahet për 25 minuta. Hiqeni butësisht me lëvizje rrethore.

Përbërësit në Royal Gold Mask

Gold :

Me prova të diskutueshme, përfitimet e mundshme të artë në produktet e skincave nuk janë pajtuar gjerësisht.

Vaj ulliri:

Ndërsa antioksidantë luftojnë stresin oksidativ për të ringjallur qelizat dhe për të hequr toksinat, fenolet që gjenden brenda vajit të ullirit përmirësojnë elasticitetin e lëkurës dhe parandalojnë formimin e rrudhave.

Rrënjë xhenseni:

I njohur për vetitë e tij revitalizuese, xhensen stimulon rigjenerimin e qelizave dhe përmirëson elasticitetin për lëkurën e butë dhe të freskët. Duke ndihmuar lëkurën në largimin e ndotësve mjedisorë, xhenseni duket se ka vonuar procesin e plakjes dhe mund të ofrojë avantazhe mbrojtëse nga rrezatimi diellor.

Xinkgo Ekstrakt:

Si një sunscreen natyrore, xhinko zvogëlon dëmet e shkaktuara nga ekspozimi i diellit, ndërsa zvogëlon inflamacionin për lëkurë të shëndetshme. E popullarizuar në shumë produkte kozmetike, ky ekstrakt zakonisht përdoret për të zvogëluar shenjat e plakjes dhe duket se lehtëson tonin e lëkurës.

kalciumi :

Duke rritur normën në të cilën qelizat rigjenerohen dhe qelizat e vdekura të lëkurës hiqen, kalciumi nxit lëkurën e re. Ajo gjithashtu mund të forcojë qelizat e lëkurës për qëndrueshmëri të përmirësuar.

Royal Gold Mask Çmimi

Një tub është në dispozicion për $ 58, thjesht plotësoni formularin online të porosisë me emrin dhe numrin e telefonit.

Duhet ta përdorni Royal Gold Mask?

Për shkak të natyrës kontradiktore në lidhje me përfitimet e nanoparticeve të artë, konsumatorët mund të dëshirojnë të mbledhin më shumë informacion rreth këtij produkti, gjë që mund të bëhet

Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 209 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*