Princess Hair – komente, çmimi, ku për të blerë, blejnë tani

Princess Hair rigjeneruese maskë për flokët, aktivizimin e rritjes dhe saturating tresses me vitamina A, E, C, PP, aminoacidet dhe proteinat. aplikimi i rregullt i krem ​​(jo më pak se 2 herë në javë) ndaluar humbjen e flokëve dhe për të forcuar flokët nga rrënja deri te maja! Maskë është bërë nga përbërësit natyral

Përmbajtja:

 • Pa EDTA, surfactants dhe silikone.
 • restaurimin Natyrore flokët.
 • Shiny dhe të butë pas vetëm një trajtim.
 • ka një cilësi të këndshme dhe shije.
 • Stimulon follicles fjetur.
 • Eliminon curls nga as barkut të vdekur dhe thatësi.
 • Përmirëson krehje dhe redukton seksioni kryq!
 • përshpejton rritjen e flokëve në 2 herë.
 • Është e rekomanduar që profesionistët evropiane.

maskë flokët Përshkrimi

Princess Hair është në dispozicion në një tub të ngjyrës bruz, konsistenca është mjaft i trashë, por përhapet me lehtësi në të gjithë flokët. Ka një scents këndshme me lule që përfshin vajra natyrore, kështu maskë patjetër duhet të çohet.

Parimi i trajtimit të vitaminës së drogës ka për qëllim normalizimin e niveleve të hormoneve, të reduktuar prodhimin e dihydrotestosterone (që çon në alopecia). Edhe në qoftë se ju vuani nga baldness, maskë do të jetë e dobishme për ju, pasi ajo zgjohet e “fjetur” follicles, rivendosjen e atyre aftësitë rigjeneruese

Një nga përparësitë e rëndësishme të drogës -. Hypoallergenic, për të përdorur një maskë ju mund të në të gjitha pezmatim i lëkurës, alopecia dhe flokët të fortë yndyrshëm. Mjet është 100% i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve (aplikimi ndryshon vetëm nga frekuenca e trajtimeve, dhe efekti është e garantuar në të gjitha rastet)!

Pronat e dobishme Princess Hair

 • Restaurimi i rigjenerimin e qelizave të lëkurës.
 • Funksionet aktivizimin e gjëndër.
 • Flokët rriten 3 herë më shpejt.
 • Eliminon porosity dhe elektrifikimin.
 • drejton strukturën e web.
 • redukton sasinë e mbaron ndarë.
 • ushqen flokët me vitamina dhe minerale.
 • Proteinat parandaluar thyerje.

Kjo është pjesë e Princess Hair

 • The vitaminë komplekse. Maskë përmban një sasi mbresëlënëse e vitaminave A, E, D, C, B, të cilat janë të domosdoshme për funksionimin e gjëndër, që ndikojnë në rritjen e flokëve.
 • komplekse e proteinave. Shërojnë dëmtuar zonat në bosht e flokëve, eliminon thyerje dhe seksion kryq. Forcon flokët nga rrënja deri te maja!
 • Gjalpë Shea. Efektive kundër zbokth, heq flokët nga thatësi, normalizes ekuilibrin e ujit.
 • buckthorn

 • Sea ekstrakt. ilaç i fuqishëm natyral kundër humbjes së flokëve, përmban aminoacidet që nxisin follicles.
 • ekstraktit të Gotu Kola. Përshpejton rrjedhjen e gjakut në lëkurë, është e nevojshme për shpërndarjen e ushqyesve në follicles.
 • Ekstrakt fallopia. Zbut strukturën e flokëve, flokët bëhet i butë, të lehtë për krehër, më pak konfuze.
 • Vaj avokado. Tames flokët kaçurrel, duke i ndarë ato në curls bukura. ! Eliminon fluffiness tepruar

Kundërindikacionet: intolerancës individuale e komponentë të veçantë. Nuk ka efekte anësore!

Hap-pas-hapi procedurë

Në paketë ju do të gjeni udhëzime të hollësishme për zbatimin, e cila tregon të gjitha mënyrat e mundshme të aplikoni maskë. Duke pasur parasysh versionin klasik!

 1. Aplikoni në flokë para-larë (pak e thatë me një peshqir).
 2. Përhapeni maskën nga rrënjët të përfundon.
 3. Lehtë masazh kokës.
 4. Dërgo vitaminat në flokë për rreth 10 minuta, pastaj pije me ujë.

Për pronarët e flokët me vaj, ju keni për 2 herë në javë për të thatë -. 3 herë në javë

7 Përfitimet kryesore nga Princess Hair

 • përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve:. Të thatë dhe me vaj, të qetë dhe me onde, gjatë dhe të shkurtër
 • Ju mund të përdorni fëmijët dhe adoleshentët pa dëm për trupin.
 • përbërja Natural, pa kimi.
 • Përfshin proteinat reale “, zakleivayut” dëmtimin e kërcell të shpëtuar nga thyerje.
 • Efekti pas vetëm një aplikim.
 • Jo vetëm jashtë, përmirëson gjendjen e flokut, dhe shërojnë dhe rikthen.
 • I referohet në vijën profesionale, deri në kohën e tashme për të blerë maskë vetëm mund hairdressers.

Çfarë duhet të presin rezultatet pas 1 muaji?

për të gjitha llojet e flokëve pas 1 muaji e përdorimit do të zvogëlojë numrin e humbjes së flokëve. Por procedurat duhet të kryhen rregullisht, nuk mungon!

Normal Hair Princess Hair Maskë javore do të marrë sasinë e duhur të vitaminës dhe minerale në mënyrë flokët tuaj do të jetë i mbrojtur nga humbja dhe thatësi. Rezultatet e llojeve të tjera i referohen shenjës!

Dry tipichny dipole 1 procedurës flokët duken të butë, i pastër, pa efektin e “kashte” Nga 1 aplikoni maskë do të ulet sasia e zbokth, flokët do të duket objenesis 2 javë të trajtimeve do të ulet comcastcares 3 javë do të eliminohen plotësisht zbokth, normalizes dhjamor salescart 1 muaj ju do të shpëtoj i problemit të “kashte” në kokë. Hair pushatsya më pak, dhe nuk është electrified.After kursin e përdorimit maskë frekuenca e shampooing do të reduktohet në 2 herë në javë.

Princess Hair maskë do të sigurojë rritjen e shpejtë e flokëve – jo më pak se 2 inç në një muaj

Feedback nga blerësit të kënaqur

Arina, 24 vjet

Jam tepër i lumtur! Flokët e mi është nga Princess Hair tani nuk e bëjnë tërheqje, dhe të qetë dhe me shkëlqim. A nuk bie jashtë, edhe kur brushing. A maskë 3 herë në javë. Përveç kësaj bojë mbi majat e vaj farë rrushi në mënyrë që ata janë definitivisht nuk whipped. Unë nuk kam qenë në floktar-së për gjashtë muaj! Gjatë kësaj kohe flokët është rritur në 9 cm!

Natalia, 34 vjeç

Flokët e mi është kokëfortë, shumë i hutuar dhe të thatë. Jeta përdorin maska ​​të ndryshme, por fuqia e flokët e mi, dhe nuk është e mjaftueshme. Gjyqi mori një tub i Princess Hair, dhe një muaj më vonë urdhëroi një tjetër 3 paketat veten dhe motrën e tij si një dhuratë. Ajo, që ra fjala, është edhe i kënaqur. Një gëzim i madh për mua se nuk ka silicones. Mirë, shampo është silikoni – Është e mundur për të duruar, ne shpejt larë shampo nga flokët e mi. Por maskë – kjo është marrëzi, maskë duhet të trajtohet curls dhe jo për të gjymtuar

!

Ku është e mundur për të porositur proteina origjinale maskë Princess Hair me transport të shpejtë?

Princess Hair i referohet në vijën e profesionale, për këtë arsye, është shitur në një sasi të kufizuar. Hurry up për të blerë një maskë për veprim në faqen zyrtare.

Mjet origjinal nuk mund të jetë më e lirë se në faqen e internetit e prodhuesit. Rezistojnë ndikimin e mashtruesit, të cilët nën maskën e fakes origjinale shitur! Faqja e internetit të listuara më poshtë.

Një listë e plotë e çmimeve është i vlefshëm për vitin 2019

Shipping është 4-7 ditë, duke dërguar në të gjithë Rusinë dhe në shumë qytete evropiane.

* Order me një çmim të veçantë të drejtë tani dhe për të marrë një dhuratë të veçantë nga prodhuesi!

Shko në faqen zyrtare

Kujdes! kërkojmë nga ju asnjë detyrim! Ju mund të për të lira për të marrë këshilla apo ekspert ndihmë në zgjedhjen e kursit.

maskë Princess Hair follicles flokët ngjall, nxitjen e rritjes. Tashmë pas aplikimit 1 e flokëve është hydrated, të mirë-ujdisur, prishet më pak dhe mbaron ndarë!

 • Efektiviteti i maskë
 • aplikacionet e sigurisë
 • The naturalness
 • Mundësia e ofrimit të gjithë Evropën
 • Shpejtësia e ofrimit të shërbimit
Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 209 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*