Ostelife

Ostelife

ostelife Ostelife

Çfarë është ajo?

Ostelife trajton në mënyrë efektive dhimbjen e ulët të shpinës, dhimbjen në nyje dhe mbrapa. Është një dizajn inovativ i shkencëtarëve modernë. Përdorur në qëllime parandaluese dhe kurative në luftën me lloje të ndryshme të patologjive të sistemit musculoskeletal.
Krem dhimbje të përbashkët Osteoren karakterizohet nga një gamë të gjerë efektesh terapeutike. Drogës përdoret për të trajtuar një sërë sëmundjesh, duke përfshirë ndryshimet patologjike në kërc dhe nyje me shkallë të ndryshme zhvillimi, sëmundje të sistemit muskulor. Ky mjet është i paçmuar në kabinetin e mjekësisë për përdorim në shtëpi.

strukturë

Në përbërësit natyral përmbajnë vetëm përbërës të natyrshëm, duke përfshirë: terpentinë, kamfuri - të sigurojë efekt ngrohjes, të ndaluar dhimbjen. Ekstrakti i piperit të kuq - ngroh indet, neutralizon spazma e muskujve. Ekstrakt i gështenjës së kuajve - mbush mungesën e komponentëve vitalë në zonat e prekura të trupit, normalizon qarkullimin e gjakut, tonet muskujt. Shërben shkatërrimin e indit të përbashkët, parandalimin e sëmundjeve të kërcit dhe nyjeve. Mentol - siguron një efekt ftohës, heq dhimbjen e përbashkët dhe të muskujve. Rivendos qarkullimin e gjakut, ushqen fushat problematike të ushqyesve. Vaj karamele me piper - freskon dhe freskon lëkuren, nxit relaksimin e muskujve. Tonet e enëve të gjakut dhe venave. Vaj eukalipt është një antiseptik natyral që shëron plagët dhe siguron efekt anti-inflamator.

Udhëzime për përdorim

Çdo paketë krem origjinale Ostelife vjen me udhëzime për përdorim. Krem rekomandohet të aplikohet në sasi të vogël në lëkurë të pastruar dhe të thatë, pas së cilës RUB deri sa të absorbohet plotësisht dhe të largohet për të paktën 20-30 minuta. Për të arritur një efekt terapeutik të qëndrueshëm, krem duhet të shkaktohet rregullisht në zonën e përflakur 2-3 herë në ditë.

Si punon?

Krem është në kërkesë të lartë në mesin e pacientëve nga grupmoshat e ndryshme, duke treguar një efekt 100% në luftimin e sëmundjeve të ndryshme të sistemit musculoskeletal. Akti fillon menjëherë pas aplikimit. Ekspertët rekomandojnë përdorimin e kremit si një parandalues për sportistët dhe njerëzit me ngarkesa të larta fizike. Gjithashtu përdoret për ndihmën e parë në rast të lëndimit dhe dëmtimit të kockave dhe indeve të muskujve. Rekomandohet për sëmundjet e shpinë (herniation, sëmundje degjenerative disk), si analgjezik për dhimbjet e përbashkët dhe të muskujve, edhe dhimbje kronike mbrapa, për të eliminuar ngurtësi në nyje. Krem aktivizon rigjenerimin e kërcit të shkatërruar dhe indit të përbashkët. Ekspertët rekomandojnë trajtimin e plotë që ju lejon të riktheni shëndetin dhe të hiqni ndryshimet patologjike në sistemin musculoskeletal.

Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 209 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*