NOIA Derm serum me Botox FUQI shqyrton mjekët negative dhe reale, divorci apo Megjithatë, çmimi në farmaci për 2018 22:02

Noia Derm serum me efekt Botox, në gjendje për të hequr rrudhat pa përdorimin e injeksione nënlëkurës. Depërton thellë në lëkurë mbushur me vitamina, moisturizes, mineralizuet.

kozmetike Noah Derm kujdesit të lëkurës të brezit të ri, pa Parabens dhe komponente hormoneve, përbërësit natyral për një transformim të dukshme.

Unë kam qenë kurioz se çfarë është Noia Derm pas leximit komente në lidhje me të. Vajzat në forum u siguroi se mjet i zbut rrudhat në kurriz të ndikimeve të jashtme. Paralelisht, unë kam lexuar shumë për atë që është me të vërtetë anti-plakje mund të ndihmojë vetëm injeksione dhe peels të rregullta dhe aski.

vetë për masa drastike për të zgjidhur krem ​​të gjithë nuk do të mund të ruhen dhe hidratues të rregullt, pse rrudha mbi ballin e tij dhe një cheeks bulldog janë shfaqur tashmë, dhe ishte tmerrësisht i mërzitur. I vendosur për të provoni serum për të parë për veten tuaj ku divorci dhe e bën atë të vërtetë.

Libri në faqen zyrtare të shmangur rreme. Të gjitha të lëshuar shpejt, dërguar, paguhet pas dorëzimit. ofrimit të shërbimit themeluar, nuk ka komplikime, woznica. Brenda parcelës shumë mirë: paketimit, dokumentacionit, sigurimin e cilësisë.

I liked se udhëzimet përmbajnë një përbërje të plotë dhe plotësisht i pafajshëm. Nuk ka rreziqe kimike, kështu që është e mundur edhe për lëkurë të ndjeshme si imi. Konsistenca e serum është me vaj, përhapet lehtë, zhytur shpejt, gjurmët janë lënë, por unë me siguri ishte fytyra nxitës me një pecetë.

Number 8 ampula në kuti, por secili të ketë të mjaftueshme për 3-4 herë. Në të qartë, ju mund të mbani një enë të vogël në frigorifer dhe një javë me të asgjë e keqe nuk do të ndodhë, pronat nuk do të humbasin. I hapur mund të lihet në paketim deri në fund të jetës shelfin – mbyllur dhe i besueshëm.

Positive: serum moisturizes mirë, dhe pasi ajo menjëherë zhduket ndjenja e ngushtësi. Relax tensionin e muskujve të fytyrës, kështu shpejt rrudhat qetë fytyrës. Unë punoj në një kompjuter dhe shpesh nuk e vërejnë atë mendim shumë dhe frowned. Por, me këtë serum, zakon ime është zhdukur pothuajse, personi i mbetur vetëm, mendoni me kokën tuaj dhe mos grimaces.

Më shumë mbi serum lehtë për të aplikuar grim. Asgjë congeals, nuk rrjedhin. Ju mund të përdorni një moisturizer opsionale, por ajo është lëkura shumë e thatë. Kam bërë pa të.

Nga minuset, ndoshta, theksojnë për veten e ampulë. Unë nuk jam shumë rehat se mjetet dozimin, edhe pse unë e kuptoj se kjo është bërë për të ruajtur më mirë vetitë e produktit, dhe një efekt të tillë të pjerrët e heqjes dhe zbutjen fytyrën, unë do përbërja e thjeshtë konservuar nuk është arritur.

Pjesa tjetër, vetëm avantazhe. Për muajin e mund të shkatërrojë rrudhat në ballin, marr cheeks për të freskohem pamjen. Better çehre, lëkurën më të butë, elastike. Pritjet janë të justifikuara, unë do të përdorë më tej. Ku për të blerë serum me Botox-efekt Noia Derm, përbërjen e tij, udhëzimet për përdorim dhe komente të ekspertëve në llogarinë e saj – Lexoni më poshtë në shqyrtim, u përpoq për të gjeni të gjitha informatat në rrjet.

A është e mundur për të zëvendësuar injeksione Botox mjet të jashtëm

Sigurisht, është e vështirë të shkojnë besojnë se shtëna bukuri mund të zëvendësohet me diçka. Too universal dhe universal ishte kjo metodë e injeksioneve rinovimin. Ata janë të reklamohen gjerësisht, shitur shumë mirë, shumë janë dhe me të vërtetë të japë një efekt të bukur, por vetëm për një kohë – atëherë duhet të shkoni për më shumë “të rinjtë”. Sistemi është duke punuar si duhet, Salons dhe klinikat marrë paratë dhe janë të lumtur për të ofruar shërbimet e tyre.

Megjithatë, klientët e tyre nuk kanë frikë të konventave të tilla si një injeksion të mundshme gabimi, shpërndarjes pahijshme e përbërjes nën lëkurë, reaksione alergjike, humbja e ndjesi dhe e veprimtarisë së fytyrës, efekti i maskës në fytyrë, vetë dhimbshme punctures dhe periudha mjaft të gjata të rehabilitimit. A ja vlen për të duruar gjithë këtë për hir të bukurisë? Aktualisht nuk ka.

Grupi i ekspertëve ka zhvilluar një të ngjashme me Botox, drogës është e nevojshme vetëm për të aplikuar atë topically. Për shkak të përbërësve unike dhe konsistencë të veçantë të serum Noia Derm lehtë rikrijon efekt rinovimin e injeksioneve dhe kjo nuk ka të meta e tyre. Vetëm aplikimet pak, mjet është i aftë të:

 • – rrjetë të butë e syrit;
 • – për të hequr rrudhat në ballin dhe hundën;
 • – relaksoheni muskujt e fytyrës për të hequr qafe e rrudhave të fytyrës;
 • – për të forcuar zonën e mollëzat dhe mjekrën;
 • – për të dhënë tonin e lëkurës dhe të bëjë atë më elastike;
 • – pore të ngushta, Matt;
 • – për të dhënë shkëlqejë dhe smoothness përsosur;
 • – për të fshirë shenjat e plakjes, të japë një rezultat të dukshëm rinovimin
 • .

 • Si anti-plakje serum
 • Efekti i serumit të ri të bazuar në disa pika:
 • – ushqyes lëkurën me lagështi e nevojshme;
 • – rimbushjen e bilancit natyror të kolagjenit dhe elastin;
 • – Futja e vitamina, minerale dhe ushqyesve;
 • – relaksim të muskujve të fytyrës;
 • – përmirësimi i microcirculation;
 • -. Lëkurë delikate të shtresës së lartë të vjetëruara

Nëpërmjet këtij veprimi, lëkura rimëkëmbet shpejt dhe merr smoothness lakmuar dhe freski pa asnjë procedurë shtesë. Rezultati është arritur shpejt dhe qëndron për një kohë të gjatë. Dhe kozmetike ajo Noia Derm nuk shkaktojnë varësi ose efekte të tjera anësore negative.

Përdorimi i serumit është e rekomanduar për lëkurë të rinj dhe të pjekur, ndihmon me ndonjë manifestime të lidhura me moshën, në mënyrë efektive eliminon rrudhat dhe pigmentim.

Noah Derm për fytyrë

Prodhuesi nuk përdorin kimikate në përbërjen. Të gjithë përbërësit natyral, i certifikuar. Këtu është ajo që përmbahet në çdo ampulë:

 • – SYN-Coll – antioxidant të ndjeshme, spastrim të thellë të toksina dhe substancave të dëmshme, për të përmirësuar metabolizmin;
 • – SYN-ake – pa tiparet shqetësuese të fytyrës, relakson muskujt e fytyrës dhe heq spazma, duke e bërë një linjë edhe rrudha të thella;
 • – Si-Matrix – rikrijuar qëndrueshmëri dhe freskinë e një lëkurë të re, i jep smoothness dhe perde;
 • – kolagjenit dhe elastin – ato janë nxjerrë nga komponentët detare, përbërja e të cilit është e përshtatur për nevojat e dermis njerëzore, për një rigjenerim të shpejtë dhe restaurimin e lëkurës
 • .

Gjithashtu përdor kompleks vitaminë-minerale, synon të përmirësojë pamjen dhe për të përmirësuar shëndetin dhe bukurinë e lëkurës.

Homologët, dhe përfitimet e një serum me efekt Botox

Pse hirrë është kredituar me pronat e shtëna bukurisë? Për shkak se ajo vepron si vetëm që nuk dëmtojnë shprehjet e fytyrës, dhe kujdes relakson dhe ju lejon për të përballuar me zakonin e vrenjtur, në mënyrë të pandërgjegjshme duke ngritur vetullat, squinting. Kjo është krejtësisht pa dhimbje dhe jo të rrezikshme.

Në krahasim me shiringa zakonshme Botox serum Noia Derm fiton menjëherë për të gjitha pozitat:

 • – Përbërja natyrore;
 • – Efekti i shpejtë i dukshëm;
 • Rezultati i gjatë;
 • – vetëm një mjet të jashtëm pa punctures;
 • – udhëzim i thjeshtë;
 • – përdorim në shtëpi;
 • -. Çmim të volitshme

Për të blerë anti-plakje drogës nuk kërkon një recetë, dhe për të përdorur aftësi të veçanta. Produkti është aplikuar si zakonisht moisturizer, por ajo vepron si shtëna bukuri pa aspekte të dëmshme.

Çfarë ata thonë në lidhje Noia Derm reagime në forume

Udhëzim: sasia e kohës dhe si të aplikoni

​​Vetëm një paketë prej tetë shishe për përdorim të jashtëm. Një shishe e hapur është e mjaftueshme për tre deri në katër aplikime. paketimin e hapur duhet të ruhen në frigorifer deri në datën e skadimit, ose deri në serum është e gjatë. Aplikoni përbërja duhet të:

 • – lëvizje të butë;
 • – me majë të gishtave;
 • – përgjatë vijave kryesore të fytyrës;
 • – pas aplikimit, të lejojë për të absorbuar;
 • – ju mund të fshij me një mbetje të indeve;
 • – mund të aplikohet si një bazë përbërjen;
 • -. Në përputhje me komponimet e tjera hidratues

Ku kozmetike Derm Noia për të blerë: faqen zyrtare dhe normat

Për të blerë serum i të rinjve, ndërsa ju vetëm mund nga shpërndarësit zyrtare në rrjet – Këtu çmimet më të mirë dhe të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me rendit. Për produktet e blera në vende të tjera ose nëpërmjet dyqaneve me pakicë, prodhuesi nuk është përgjegjës.

Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 209 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*