• Enj. Jan 28th, 2021

🔴 Ju do të mësoni të gjithë rreth ⚡ rusbolonka.ru♟

Këshilla 🍀 profesionale e profesionistëve në shëndetësi, familjen, bukurinë dhe gjendje të mirë..

Mega Hair – si të përdorin atë? ku për të blerë atë, farmaci, çmimi

Mega Hair - si të përdorin atë? ku për të blerë atë, farmaci, çmimi

Transform tresses me rritjen e flokëve e fytyrës Mega Hair

shëndetshëm, i shëndetshëm, flokët i pastër është krenaria e jo vetëm gratë, por edhe burrat. prerje e bukur, hairstyle nuk i jep shumë arsye për alarm, në të kundërtën, i jep një besim personi. Në rastin e hedh lëng flokëve, këshilla seksion, rënie aktiv, një aluzion e spote tullac shkaktojë të shqetësuar me zell. Me këtë problem disa kthehet në trichologist – një specialist për trajtimin e flokëve, të tjerët përdorin mjete të provuar për të rivendosur flokët. Për ata mund t’i atribuohet në mënyrë të sigurtë

llak Mega Hair.

Tipari më i

rëndësishëm i një përbërje të veçantë që e dallon atë nga homologët e tjerë, është e efikasitetit dhe performancës. Pas fytyrës rindërtimit dhe flokët rritjen tre herë stimulon më aktive zgjimi dhe rritjen e follicles flokët, dhe për këtë arsye rezultati është tre herë më i lartë. një efekt i tillë i fuqishëm është arritur nga përfshirja në përbërjen e famshme curls Rritja stimulator – Minoxidil. Për shkak se kjo substancë përmban gati çdo mjet për kujdesin dhe trajtimin e flokëve. Avantazhi i llak Mega Hair është formula përditësuar i Minoxidil dhe kombinimi i saj me komponente të tjera të dobishme për curls.

Pse është e fytyrës e flokëve në mënyrë efektive?

Numri një mjet për të rivendosur tepër i hollë ka shumë avantazhe:

 • Blocks më tej humbjen e flokëve;
 • zgjon follicles flokët fjetur;
 • stimulon rritjen e tresses shëndetshme;
 • Forcon follicles flokët dhe flokët;
 • përmirëson strukturën e flokëve;
 • mënyrë të konsiderueshme rrit trashësinë e flokëve;
 • Sigurimi i një flokët të shëndoshë të trasha;
 • Ndalon ndarë skajet;
 • pengon shfaqjen e flokëve gri;
 • jep shkëlqim dhe shkëlqim të flokëve;
 • Rregullon lajka ekuilibrin e kokës dhe flokët;
 • revitalizes kokës;
 • Lufton thatësi, lëkurë, zbokth;
 • rrit fleksibilitetin dhe elasticitetin e flokëve.

përbërja Natural Mega Hair

Ilaçet për rritjen e flokëve Mega Hair krijuar nga shkencëtarët zviceranë, ka një formulë të ekuilibruar.

Ai përfshin tre komponentë kryesorë:

 1. avancuar Minoxidil. activator Real Rritja e rrit furnizimin e gjakut që i lejon flokët follicles marrin oksigjen të mjaftueshëm dhe ushqyesve. Për shkak të kësaj, rrënjët e flokëve janë forcuar, follicles bëhen më të mëdha në madhësi. Në rrethana të tilla, ata fillojnë të luajnë të fortë, të trasha, flokë të shëndetshëm, të cilat janë karakterizuar nga rritja e shpejtë dhe butësi;
 2. Kompleksi i ekstrakte bimore. Në përbërjen e llak përfshin ekstraktet e më shumë se tridhjetë bimëve medicinale. Doza e tyre optimal dhe efekt synergistic përmirëson strukturën e flokëve, eliminon seksion kryq, zvogëlon thyerje, shton volum dhe ngjyrë të bukur curls;
 3. Fruta hydroacids Alpha. Vlera e tyre qëndron në hydration efektiv të

  kokës, duke siguruar shkëmbimin e nevojshme e ajrit. Nën ndikimin e AHA-acideve follicles rriten, flokët rriten më shpejt, ka thatësi, flaking e kokës, parandalon zbokth, seborrhea.

Feedback nga klientët tanë

Flokët e mi ishte e tmerrshme. Ishte zbokth, flokët bien jashtë, bëhen të rralla. Edhe një koleg në punë vënë re dhe më tha një llak për restaurimin e flokëve Mega Hair. Ajo gjithashtu ka gëzuar atë. Rezultati është thjesht super! Unë kurrë nuk kanë pasur flokë të tillë të trasha, si u bë. Duke bërë hairstyles të ndryshme, jam mirë tani.

Nellie, mosha 45

Flokët e mi ra, dhe kishte tufa të mëdha. Në fund, në krye të formuar një vend tullac. Unë me të vërtetë nuk duan të shkojnë tullac, kështu që unë vendosur për të gjetur një zgjidhje të bazuar në substanca natyrore. llak Mega Hair sapo erdhi tek unë. Rreth dy muaj flokët është e trashë, rënie nuk është më. Unë jam i kënaqur me rezultatin, faleminderit!

Nicholas, 39 vjet

udhëzimet e përdorimit

Përdorimi spray Mega Hair mund te pavarur ne shtepi. Procedura e restaurimit e flokëve nuk është e komplikuar. Ajo është për të kryer hapa të thjeshtë:

 1. Wash poshtë mënyrë të zakonshme;
 2. Lehtë thatë flokët tuaj me një peshqir;
 3. Në flokët e lagura aplikoni llak;
 4. Tërësisht masazh flokët e kokës;
 5. përdorni produktin rekomanduar ditore.

Në vetëm seanca disa të zbatimit të agjentit reduktimin, flokët do të pushojë jashtë në rënie, do të fillojë rritjen e fortë, flokë të shëndetshëm. Me llak Mega Hair për të transformuar curls në të trasha dhe të gjatë nuk është e vështirë.

Në dispozicion në farmaci tani

Karakteristikat

Viti : 2020

Jeta raft : 2 vjet

Metoda e ruajtjes : Në temperaturë deri në 25 ° C shmangur rrezet e diellit direkte

Volum : 60 ml

E rekomanduar Kursi i trajtimit : përdorimi i zgjatur

Product shënimin : Certifikata EAC

Produkti është vërtetuar

Transporti :, për të sqaruar deklaratën

Pagesa : cash / card pas marrjes

About Gjallore Rrustemi
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Gjallore Rrustemi

Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Font Resize