Iqooster – opinionet, çmimi, ku për të blerë, origjinale, farmaci

Iqooster është një mjet inovative me origjinë natyrore, të cilat janë me qëllim të stimulimit të trurit. Me përdorimin e rregullt të plotësuar disa herë përmirëson procesin e mësimit përmendësh informacion, zbavitje zhduket.

& nbsp;

Përshkrimi Iqooster

Zhvillimi i mjeteve për Iqooster ka ndodhur në vitin 2014 mbi bazën e spitalit Neurologjike №15. Por, para se suplement doli në shitje, ai kaloi studime të shumta, të cilat morën pjesë në pacientët me dystonia enëve të gjakut, lodhje kronike, probleme me koncentrim. Pas muajsh nga marrja e fondeve nga 98% e pacientëve që marrin pjesë në gjykim, janë vërejtur përmirësime të dukshme.

Parimi i operacionit Iqooster

Veprim Iqooster, që synon forcimin e trurit dhe është pothuajse i padukshëm për njerëzit, vetëm një ditë ai fillon në njoftim përmirësim në gjendjen tuaj. Përveç kësaj, për shkak të mungesës në përbërjen e komponentëve kimike, nuk ka asnjë ndikim negativ në të mëlçisë ose veshkave.

Produkti është karakterizuar nga një spektër të gjerë të veprimit:

 • pozitivisht ndikon koordinimit dhe motorike gjobë aftësitë e duarve;
 • promovon shpejtë vendimmarrjen, e cila është shumë e rëndësishme për njerëzit që mbajnë pozita udhëheqëse;
 • zvogëlon ndjenjën e ankthit apo frikës;
 • ofron një shërim të shpejtë nga depresioni;
 • ka një efekt të forcimit në vizionin;
 • normalizes gjumë, promovon gjumë më të shpejtë;
 • siguron efekt në kujtesë ringjalljen, ndihmon në forcimin e lidhjeve në mes qelizave të trurit.

Përbërja dhe forma e çështjes Iqooster

lirimin e plotësuar është në formën e kapsulave dhe pluhur.

Përbërja:

 • ari Shilajit rekomandohet për përdorim nga ana e Ministrisë së Shëndetësisë të Rusisë, si një nga komponentët më të mirë në kontrollin e sëmundjeve sezonale, si dhe kur shërohet pas operacionit;
 • Antlers dre Altai – përmban shumë elemente të dobishme gjurmë dhe vitamina, ka forcimi ndikim në sistemin imunitar, përmirëson qarkullimin e gjakut në tru;
 • vaj gur në përbërje 49 mikroelemente të saj, ka një forcim dhe efekt shërues në trup, ushqen dhe oxygenates trurin;
 • ekstrakte dhe ekstrakte nga bimët medicinale – të ketë një ndikim pozitiv në të gjitha sistemet e trupit, veçanërisht të imunitetit, riprodhues, tretjes dhe nervor

.

Për të ditur vetitë e përbërësve të plotësuar

Ndërveprimi i këtyre komponenteve shton efektin e përgjithshëm të plotësuar.

Indikacionet për përdorim Iqooster

përdorin mjete Iqooster treguar në situatat e mëposhtme:

 • prania e dhimbje koke kronike dhe migrena;
 • load sistematik në tru dhe stresi;
 • prania e vëmendjes shpërndarë dhe përqendrim të dobët;
 • vizion të paqartë;
 • dridhje e duarve;
 • këqija dhe konfiskimet shpeshta;
 • vegjetative-vaskulare distonia, krizat e rregullta hypertensive;
 • si parandalimin e patologjive të tilla si Parkinson dhe Alzheimer;
 • rritur agresion, të përcaktuara qartë sjelljen devijuese në fëmijët në një moshë kalimtare.

udhëzimet e përdorimit Iqooster

Në çdo paketë do të thotë Iqooster, pavarësisht nga një pluhur apo kapsula, nuk ka udhëzime të përdorimit (kjo vlen të përmendet se çmimi i të dy formulimet janë të njëjta). Sipas udhëzimeve, doza e plotësuar tërësisht varet nga grup mosha e pacientit dhe ashpërsia e sëmundjes në fjalë.

Pas skemës standarde të kapsula duhet të merren tre herë në ditë në një copë, ndërsa të hahet (alternuar marrë këtë – të bardhë, të verdhë, të gjelbër).

Sa për pluhur, ju keni nevojë për një lugë e madhe do të thotë për të holluar në 100 mililitra ujë të pastruar apo të zier. Kohëzgjatja e një muaj.

Kundërindikacionet dhe efektet anësore Iqooster

Ky mjet është i kundërindikuar për përdorim në raste të tilla:

 • moshën 7 vjeç;
 • periudha të mbante një fëmijë dhe gjirit të ushqyerit;
 • një reaksion alergjik tek ndonjë nga përbërësit.

Efektet anësore pas marrë shtesë nuk është zbuluar.

Ku për të blerë dhe sa?

dispozicion në faqen zyrtare

Sipas kritikat e shumta të konsumatorëve, të blerë një Iqooster në farmaci, e pamundur. Duhet të kërkohet në faqen zyrtare të prodhuesit, çmimi është 990 rubla. Në ditët e zakonshme shtojcë do të duhet të paguajnë 1980 rubla. Kur prenotim një kurs shpesh ofrojnë zbritje.

Avantazhet mbi analoge Iqooster

Avantazhi kryesor i plotësuar mbi mjetet e ngjashme është mungesa në përbërjen e komponentëve kimike që nuk kanë një ndikim negativ në gjendjen e organeve të brendshme. Përveç kësaj, çmimi i shefit përforcues është shumë më i arritshëm se sa në shtesa të tjera të efekt të ngjashëm.

Shqyrtime mjekëve

Onopko Sergei Nikolaevich Astrakhan

Ritmi modern i jetës provokon intensifikimin e stresit në tru, duke rezultuar në cilësinë e reduktuar e kujtesës, personi bëhet i hutuar. Për të shmangur që unë rekomandoj për pacientët mjet tim Iqooster.

Surgun Olga Krasnodar

Unë nuk e veçanërisht të besojnë përbërjen plotësuar e cila përmban vetëm përbërësit natyral. Megjithatë, Iqooster nuk ishte përjashtim dhe, me ndihmën e shumë nga pacientët e mi të përmirësojnë kujtesën e tyre dhe gjendjen e përgjithshme.

Customer shqyrtime Iqooster

Ian,

Pesë vjet më parë kam pasur një aksident, e cila rezultoi në dëmtim traumatik të trurit. Kjo çoi në faktin se unë u bë më e shpërndara, gjithmonë diçka për të harruar, por për shkak të faktit se unë jam një kontabilist, puna është gjithashtu ka probleme. Duke vizituar një mjek të ri, kam marrë një rekomandim për të marrë një Iqooster dhe pas një kurs të marrë atë, të gjithë u kthyen në vendet e tyre. Tani unë jam shumë i kujdesshëm dhe plot energji.

Peter,

Arritja e një të rritur në punë, unë kam qenë shumë i lumtur, deri sa e kuptova se sa rritjen e ngarkesës. Unë u bë shumë e vështirë për të kujtuar informacion të ri. Vendosi që nevoja urgjente për të bërë diçka dhe urdhëroi një Iqooster. Pas 5 ditësh të trajtimit gjendja ime është normalizuar, dhe unë e kuptoj plotësisht punën.

Dmitry,

Ai ishte plotësisht i sigurt se kjo do të thotë një tjetër divorcin. Por të vendosur për të provoni atë. Si rezultat, kam zhdukur plotësisht probleme me gjumin. mjet i madh.

Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 209 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*