Hephaestus Gel – farmaci, opinionet e vërtetë, blej tani, çmimi

Hephaestus Gel - farmaci, opinionet e vërtetë, blej tani, çmimi
Hephaestus Gel - farmaci, opinionet e vërtetë, blej tani, çmimi

Hephaestus Gel – për të zgjeruar penisit mashkullor

Një nga çështjet kryesore të jetës intime të njerëzve të pjekur është cilësia e erections dhe madhësia e penisit. Këta faktorë ndikojnë në vetë-respekt, ndikim në zhvillimin profesional dhe në jetën personale. Nëse potencë ngadaltë është një rezultat i problemeve hormonale dhe sëmundjeve kronike dhe të zgjidhen me shtesa. Ndryshuar madhësinë e burrërisë, kirurgji më shumë, që nga rritja e qelizave të një anëtari në gjatësi dhe gjerësi është i lidhur me shtrihen e indeve.

Hephaestus Gel për penis zgjerimit është një nga disa alternativa të ndërhyrjes

9 10 Hephaestus Gel  farmaci, opinionet e vërtetë, blej tani, çmimi

në kohë që i jep një rezultat të

garantuar deri në pesë centimetra të rritjes në muaj e përdorimit të rregullt. Përdorimi i xhel e bën të mundur për të arritur ndryshime të rëndësishme në madhësi, të cilat do të ndikojnë në cilësinë dhe kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale.

Avantazhet Hephaestus Gel

 • Hephaestus Gel është një formulim unik që kombinon teknologjinë më të fundit, koha-testuar. xhel intime të zgjeruar penis përmirëson qarkullimin e gjakut dhe rrit indeve elasticitet. Përveç kësaj, ka një sërë cilësi të preferuara:
 • bazuar në komponentët natyrore, testuar klinikisht dhe ka një certifikatë të cilësisë;
 • nuk përmban kimikate të dëmshme, hormonet organike dhe sintetike, colorings, alergeneve, dhe stabilizant.
 • pa recetë, ka një çmim të arsyeshëm, mungesa e contraindications dhe lehtësinë e përdorimit.

Properties dhe karakteristikat

Unique dizajn ofron qelizat e penisit në gjatësi dhe gjerësi, e cila ka një efekt pozitiv mbi kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale në rritje, rrit besimin në aftësitë e meshkujve dhe të ndihmon për të arritur rezultatet e dëshiruara:

 • siguron qëndrueshmëri në shtrat dhe në masë të madhe rrit numrin e fërkimet;
 • rrit përmasat e një anëtari në gjatësi dhe në diametër, të sigurojë erections qëndrueshme gjatë momentit përgjegjës
 • përmirëson kontrollin mbi derdhje, ndihmon për të arritur një orgazmë të gjatë dhe emocionuese.

Mjet punon në faza dhe varet nga koha e aplikimit:

 • 1-2 javë. Rrit ndjeshmërinë e penisit dhe marrëdhënieve seksuale në 5-7 minuta.
 • 2-3 javë. Mes

  zgjatjen e kohës së marrëdhënies seksuale, është formuar formën e saktë anatomike e penisit.

 • Week 4. Përmirësimi i cilësisë dhe kohëzgjatjen e seksit, rritjen e besimit, kënaqësinë e zgjeruara dhe gëzimin.

Përbërja Hephaestus Gel

Përbërja unike ka një ngrohja dhe toning efekt, e butë dhe pa dhimbje vepron në inde dhe nxit rrjedhjen e gjakut dhe limfatike në qelizat. Në përbërjen e xhel:

 1. trietanolamine -. Në mënyrë të konsiderueshme rrit kohëzgjatjen e marrëdhënies, rrit shkallën e kontrollit mbi derdhje, normalizes rigjenerimin e qelizave të dëmtuara, redukton proceset inflamatore lokale
 2. proteinat hidrolizuar dhe aminoacidet -. Rritja e qelizave rritet dhe përforcon indet e penisit, eshte nje stimulant shkëlqyer
 3. Elastin -. Kolagjenit

  8 9 Hephaestus Gel  farmaci, opinionet e vërtetë, blej tani, çmimi

  Kompleksi që përmirëson elasticitetin dhe ndjeshmërinë e penisit

 4. Eksipientet japin një erë të këndshme dhe cilësi, janë komponenti ekstra hidratues.

udhëzimet e përdorimit Hephaestus Gel

Përdorimi Hephaestus Gel të lehtë, shpejt dhe të përshtatshme. Për ta bërë këtë:

 • para se të krevat, xhel duhet të aplikohet në penis të qetë në mënyrë të barabartë në një lëvizje rrethore për tre minuta.
 • Për të përmirësuar rezultatin e para raportit seksual për të përdorur jo më shumë se 25 minuta para marrëdhënies seksuale.

Ky mjet ka contraindications, por nuk rekomandohet nëse jeni alergjik ndaj një nga komponentët e akute dhe proceseve inflamatore të organeve gjenitale, temperaturë të lartë dhe kancerin e sistemit nxjerrës.

Karakteristikat

Viti : 2020

Volum . 50 ml

Recommended kurs : 1 muaj

Jeta raft : 2 vjet

Metoda e ruajtjes : Në temperaturë deri në 25 ° C

shmangur rrezet e diellit direkte

Product shënimin : Certifikata EAC

Produkti është vërtetuar

Transporti : nga … sqaruar deklaratën

Pagesa : cash / card pas marrjes

About Gjallore Rrustemi 277 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.