Fizzy Slim

Shtojcave dietike humbje peshe kanë ndryshuar plotësisht mënyrën se si shumë individë tani i qasen humbjes së peshës. Asnjëherë nuk duhet të kaloni orë të panumërta në palestrën, por sot ka produkte të fuqishme që punojnë për të përmirësuar nivelet e oksidimit të lipideve, si dhe për të rritur kapacitetin tonë të lindur metabolik. Shtesat moderne përdorin një mori të shtigjeve të ndryshme si shtypja e oreksit, rregullimi i energjisë etj. Për të ndihmuar në rritjen e proceseve të eliminimit të yndyrës brenda trupave tanë.
Megjithatë, me atë që u tha, ka shumë zëvendësues të lirë atje. Kështu që për të qenë i sigurt për shtojcën në dorë, duhet të bëni disa hulumtime kompozicionale të përbërësve para se të blini një produkt të caktuar.

Rreth Fizzy Slim

Fizzy Slimështë një shtesë e re e 'humbjes së peshës' dietetike që është hartuar duke përdorur ekstrakte natyrore të bimëve. Të gjithë komponentët kryesorë janë vërtetuar në mënyrë klinike dhe tregohet për të dhënë rezultate brenda një kohe të shkurtër. Përveç përfitimeve të humbjes së peshës, ka edhe shumë minerale dhe vitamina në përzierje. Këto përbërës ndihmojnë në rritjen e efikasitetit të përgjithshëm të punës së organeve tona dhe rritin potencialin kryesor të marrjes së lëndëve ushqyese nga sistemet tona energjetike.

Karakteristikat kryesore

Oxidation yndyrë: përbërësit kryesorë në përzierje janë gjetur për të ofruar një bollëk të përfitimeve të humbjes së peshës. Kjo jo vetëm që na ndihmon të bëhemi formë, por na lejon të ndiheshim edhe më energjik dhe jetësor edhe një herë.
Mbushja e kripës: Një nga aspektet e nënvlerësuara të kësaj shtojce është aftësia e tij për të rimbushur përmbajtjen tonë të kripës / elektrolitit. Kjo na ndihmon të mbetemi më energjik edhe gjatë situatave stresuese dhe të vështira.
Rezultatet e shpejta: ka shumë studime të bazuara në prova, të cilat tregojnë faktin se ushqyesit thelbësorë në përzierje mund të ndihmojnë përdoruesit të humbin peshë shpejt në një mënyrë të lehtë dhe të qëndrueshme.

Të Dhënat e Hollësishme të Ngrënshme të Fërguara

Goji Berries: këto manaferrat zakonisht gjenden në Azi dhe Afrikë. Ato përdoren kryesisht si agjentë të humbjes së peshës dhe janë gjetur për të ndihmuar në shpërbërjen më të shpejtë të yndyrës, rritjen e funksionalitetit metabolik, nivelet e reduktuara të kolesterolit.
Garcinia Cambogia: ky frut është përmendur gjerësisht si 'Malabar Tamarind' në shumë vende të Azisë Juglindore. Për shkak të përmbajtjes së tij natyrore HCA, ky ekstrakt i fuqishëm mund të ndihmojë përdoruesit të humbin peshë përmes shtypjes së oreksit, si dhe rritjes së oksidimit të lipideve.
Xhenxhefil: ky ekstrakt i rrënjës natyrore përdoret gjerësisht në kuzhinën evropiane dhe aziatike dhe është gjetur të ketë një efekt pozitiv në aktivitetin e traktit tonë gastrointestinal. Përveç kësaj, ajo gjithashtu stabilizon përmbajtjen acidike në stomak, duke lejuar për përmirësimin e shëndetit të tretjes.
Kompleksi i Vitamina B: kjo përzierje e vitaminave kyçe si B2, B5, B6, B8 dhe B12 luan një rol të rëndësishëm në procesin e tretjes së yndyrave dhe proteinave. Ajo gjithashtu ndikon në prodhimin e hormoneve tiroide, duke optimizuar kështu kapacitetin tonë të humbjes së peshës.

Vitamina C: kjo përbërje e rëndësishme është treguar të luajë një rol të madh në transformimin e glukozës në energji në trupin tonë (e nevojshme për funksionimin optimal të organeve tona të brendshme).

Çmimet dhe disponueshmëria e çmimeve të pakta

Fizzy Slimvjen në shishe të vogla që përmbajnë furnizimin me vlerë njëmujore. Një shishe e vetme ka çmim prej € 39 dhe mund të porositet nga portali zyrtar i kompanisë. Të gjitha pagesat mund të kompletohen duke përdorur mjete të sigurta si PayPal, Maestro dhe Visa.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *