eracto

Çështjet e ndërtimit janë mjaft të zakonshme tek burrat e moshuar. Kjo është për shkak se kapaciteti seksual i një individi zvogëlohet në mënyrë të ndjeshme pasi që një kalon moshën 50 vjeçare. Në fakt, një studim i kryer nga Klinika Mayo ka treguar se nivelet e testosteronit (hormonet seksuale primare në meshkuj) ulen me 2-4% duke kaluar vitin pas moshës 40 vjeçare.
Kështu, përmes një ekstrapolimi të thjeshtë të këtyre shifrave, ne mund të shohim se deri në kohën që arrijmë në 60, nivelet tona të hormoneve zvogëlohen me rreth 60%. Kështu, për të korrigjuar këto çekuilibrime, shumë ekspertë rekomandojnë përdorimin e enhancers mashkull që mund të japin rezultate të prekshme në mënyrë të natyrshme dhe të sigurt.

Rreth Eracto

Eractoështë një enhancer i ri mashkull që është krijuar duke përdorur disa nga afrodiziakët më të fuqishëm të disponueshëm në treg sot. Përsa i përket profilit të përbërësit të tij, të gjithë komponentët kryesorë janë testuar për efikasitetin e tyre dhe janë gjetur të jenë të sigurta për përdorim afatgjatë.
Disa nga përfitimet kryesore të përdorimitEractopërfshijnë :

  • stimulimi :kur përdoret siç përshkruhet, shtesa ka aftësinë për të rritur nivelet e emocioneve tona. Kjo na lejon të ndihemi më të zgjuar, duke rritur kështu aftësinë tonë për të kënaqur partnerin tonë në mënyrë më efektive.
  • Përgjigje e shpejtë:për shkak të formulës së saj të fuqishme, rezultatet e dorëzuara nga Eracto mund të ndjehen brenda një ore të përdorimit.
  • Zvogëlimi i stresit: agjentët primarë aktivë ndihmojnë në lirimin e përbërjeve që nxisin stresin nga trupat tanë. Kjo na ndihmon të ulim çdo ankth të performancës, duke maksimizuar nivelin e kënaqësisë.
  • Optimizimi i peshës:një nga aspektet e nënvlerësuara të kësaj shtojce është aftësia e tij për të rritur kapacitetin e oksidimit të lipideve. Kjo arrihet nëpërmjet mobilizimit të triglicerideve brenda trupit tonë.
  • qëndrueshmëri: nëpërmjet rritjes së normës së qarkullimit të gjakut në ijën tonë, shtesa është treguar të rrisë kapacitetin tonë të përgjithshëm të qëndrueshmërisë dhe qëndrueshmërisë.

Profili i përbërësit

Muira Puama:

Muira puama është një ekstrakt bimore që përdoret gjerësisht në Amerikën e Jugut dhe në shumë vende aziatike. Zakonisht përdoret për parandalimin e çrregullimeve seksuale dhe për të rritur interesin për aktivitetin seksual. Përveç kësaj, studimet kanë treguar gjithashtu se Muira mund të përdoret për të kuruar stomakët e shqetësuar, për të lehtësuar çrregullimet menstruale, për të ulur dhimbjen e përbashkët (reumatizmin) dhe për të lehtësuar paralizën e shkaktuar nga poliomelitit.

Xhinko Biloba:

Ky ekstrakt popullor natyror mblidhet nga gjethet e thata të gjelbra të bimës dhe është kryesisht i disponueshëm si një ekstrakt lëng. Në kuptimin e përdorimeve të saj mjekësore, bima është shumë efektive në trajtimin e sëmundjeve që lidhen me mosfunksionimin seksual.

citruline :

Ky derivat i aminoacideve ndihmon në rritjen e kapacitetit tonë të lindur për të prodhuar oksid nitrik. JO është shumë i dobishëm në rritjen e qarkullimit të gjakut dhe ndihmon në rritjen e shpërndarjes së ushqyesve kyç si zinku në rajonin tonë penile. Si rezultat i kësaj, ne mund të ndjehemi më shumë të stimuluar seksualisht, si dhe të përmirësojmë reagimin tonë të përgjithshëm seksual.

Cordyceps :

Këto ekstrakte natyrore bimore veprojnë si aphrodisiacs dhe lehtësimin e Sëmundjet e përbashkëta si ED, numërimin e ulët të spermës. Përveç kësaj, ato gjithashtu janë parë për të reduktuar infeksionet e frymëmarrjes, për të kontrolluar diabetin, për të përmirësuar funksionin e mëlçisë dhe për të rritur potencialin e detoksifikimit të trupave tanë.

Eracto Çmimi dhe Disponueshmëria

Një shishe e vetme e Eracto kushton 39 € dhe mund të porositet direkt nga faqja zyrtare e prodhuesit. Pagesat mund të përfundojnë duke përdorur një sërë mjetesh të sigurta dhe të sigurta si PayPal, Maestro dhe Visa.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *