EMS Six Pack - komente negative, mendime, çmimi, faqen zyrtare

Brez EMS Six Pack është një pajisje inovative që përdor impulse elektrike, ndikon në masë të muskujve. Për ta bërë këtë, bashkëngjitni elektrodë në zonën problematike të trupit. Operacioni i aparatit është disi e ngjashme me atë që është brenda sistemit nervor, duke shkaktuar tkurrje.

Impulsi merr me mbaresa nervore, e cila çon në stimulimin e qarkullimit të gjakut, limfatike dhe proceset metabolike. stimulator elektrik të muskujve të rekomanduara për parandalimin e trashje, trupit formësimin, pesha, forcimin e korse muskujve, rehabilitimin. Për rezultate maksimale stimulator muskujve është më e mirë për të kombinuar me stërvitje shtesë dhe

ushqimin e duhur.

EMS trajnimi është

palestër për të ardhmen. Efekti në fibra të muskujve është prodhuar duke përdorur një pajisje që dërgon sinjale elektrike. Në sipërfaqen e lëkurës fikse elektrodave. pulses prodhojnë ngjashme me kontraktimet e muskujve.

stimulim elektrike mund të kryhet në shtëpi. Me këtë qëllim ne kemi zhvilluar një muskul stimulator EMS gjashtë paketë. Në qoftë se me të vërtetë e ndihmon apo është Scam? Në këtë artikull, ne paraqesim një pasqyrë të aparatit të reja muskulare për shtyp.

Si funksionon kjo gjë?

Stimulimi mund të kryhet duke përdorur pajisje të posaçme. Megjithatë, jo të gjithë kanë mundësi për të vizituar rregullisht palestra ose të blerë pajisje të shtrenjta. Për njerëz të tillë, shkencëtarët janë projektuar posaçërisht rrip EMS paketë gjashtë. Pajisja heq depozitat yndyrë dhe gjithashtu shtrëngon muskujt në bel dhe bark.

Aparati është e ngjashme me funksionimin e sistemit nervor. Impulsi nga elektroda hyn mbaresa nervore. Kjo çon në një tkurrje të muskujve, përshpejtimin e proceseve të këmbimit, dhe rrit rrjedhjen e gjakut. Përdorimi i Mittenaar promovuar peshë dhe figura korrigjim. Ajo mund të përdoret për të parandaluar trashje në të ardhmen.

stimulimit elektrik filloi të përdoret shkencëtarët më sovjetike në rehabilitimin e astronautët të cilët kanë vëzhguar me atrofi e fibrave muskulore. Më vonë ajo është përdorur për shërimin e përshpejtuar e atletëve. Shkurtimi përkthehet si EMS stimulimit elektrik të muskujve, ose gjuha Europen – stimulimit elektrik. Pajisja u shpik nga shkencëtarët amerikanë në bazë të zbulimeve të bëra në BRSS.

gjatë workouts shkak

të reduktimeve në rritjen e muskujve. EMC-teknologji për të rritur intensitetin e tyre. Rrymat Pulse nxeh të gjithë trupin, si squeezing atë nga të gjitha anët. Çdo, edhe më e thjeshtë, stërvitje, të jetë një test i vërtetë i durimit. Gjatë aktivitetit fizik quickens pulsin, të cilat mund të humbasin frymë.

Për rezultate maksimale rregullsinë e rëndësishme, pjesën tjetër të duhur dhe të ushqyerit e duhur. Gjatë klasë ju nuk duhet të relaksoheni. Sa më e fortë muskujt janë të tensionuara, aq më shumë do të jetë i frytshëm ushtrimi. Një seancë jo më shumë zgjat shumë se një orë. Furnizimi me energji elektrike i pulseve elektrike është e rregullueshme veçmas për çdo zonë të trupit.

First EMS-teknologji është kursimeve

kohë. Alternativa për një stërvitje dy-orësh në palestër bëhet një njëzet-minutë ushtrime me tkurrje maksimale të muskujve. Kjo qasje inovative për sport ju lejon për të përshpejtuar metabolizmin, dhe të normalizojë peshën e trupit.

Fact! Gjatë Workouts themelore tkurrje të muskujve ndodh për shkak të pulseve elektrike që vijnë nga truri. EMS-trajnimi kryhet stimulim shtesë, ju lejon të punoni shtresat më të thella.

Trupi ynë ka shumë mekanizma mbrojtëse. Për të kursyer energji, fibrave muskulore alternuar kontratës. Prandaj, pa marrë parasysh sa ju provoni, në të njëjtën kohë ata nuk do të funksionojë. Por gjatë EMS-palestër trupi nuk do të jetë në gjendje për të kursyer energji. Të pulses ndikojnë të gjithë muskujt lejon atyre për të punuar jashtë të gjitha fibrave.

Gjatë aktivitetit fizik kanë aftësinë për të pompuar muskujt gjatë ushtrimit zakonisht është e vështirë për të punuar jashtë. teknologjitë EMC janë përdorur jo vetëm në sport, por edhe në mjekësi. Përdorimi i butë pacientët Zaping stimulim reabilitarea shpejt pas lëndimeve. Megjithatë, nuk ka asnjë stres në nyje.

udhëzimet e përdorimit

H2>

Prodhuesi rekomandon që të përdorin rripin rregullisht. Për të kryer impulse elektrike në lëkurë duhet të aplikohet një xhel të veçantë. Atëherë ju mund të aplikoni pajisjen, përshtatur atë për të përshtaten madhësisë tuaj dhe lartësi. Pas kthyer në njësi për të vendosur programin e dëshiruar. Pas procedurës, pajisja fiket automatikisht.

Prodhuesi rekomandon të përdorni pads vetëm origjinale xhel që nuk do të shkaktojë iritim dhe reaksione alergjike. Ato ndihmojnë rrip është e bashkangjitur në mënyrë të sigurt për të trupit. Në fund të EMS imitues trajnimit duhet të trajtohet me një zgjidhje alkoolike. Gjatë EMS fibra trajnimi muskujve si në qoftë se ata jetojnë jetën e tyre.

Reduktimi ndodh nëpërmjet stimulimit të jashtëm që truri nuk është në kontroll. Muskujt njeri të vendosura në disa shtresa, në lidhje me atë për të punuar atë është mjaft e vështirë. sport tradicional i jep një stërvitje të mirë të muskujve të mëdha. Ndërsa shtresat më të thella të mbeten pa punë. Në rastin e përdorimit të një stimulator elektrik në procesin e përfshin të gjithë indet e muskujve.

Programi i trajnimit zhvillohet në katër faza kryesore:

 • The ngrohtë-up. Përgatit muskujt për të djegur dhjamin.
 • Fillimi i stërvitje. në

  masë yndyrë është thyer.

 • reduktim Multiple. Është ndërtuar në masë të muskujve.
 • Relax. Parandalimi dhimbje.

Dëshmia EMS gjashtë pack

zone

Përdorimi në terapinë kompleks atrofi muskulare. Pajisja heq depozitat tepërta yndyrë në zonat problematike, dhe përmirëson topografinë e trupit. Pajisja është përdorur shpesh nga njerëz të celulitit luftarake dhe masazh.

Trajner-muskujve stimulator EMS gjashtë pack mund të përdoret në pjesë të ndryshme të trupit:

 • prapa;
 • këmbët;
 • bark;
 • duart;
 • kofshët;
 • gjoks.

Trajnerët rekomandojmë të përdorni një rrip bashku me ushtrimin e të tjera dhe ushqimin e duhur. Kjo do të rrisë efektin tri herë.

Prodhuesi prej EMS-rrip siguron trupin lehtësim

Kundërindikimet EMS gjashtë pack

Stimulimi me frekuencë të ulët e muskujve nuk është absolutisht i dëmshëm për shëndetin. Lidhur me kufizime, ato janë të njëjta si në ngarkesa normale fizike. contraindications absolute përfshijnë protezë kardiak. Prania e një sëmundje stimulues kardiak dhe të zemrës janë të klasifikuara si contraindications relative.

Në këtë rast, ju duhet të konsultoheni me një specialist. Ajo nuk rekomandohet të mbështeten në nxitjen elektrike ne semundjet neurologjike, tuberkulozin, kanceri, gjakderdhje, acarimit te patologjive kronike. Nuk ka të dhëna në lidhje me përdorimin e sigurt të stimulimit elektrik në periudhën e mbante një fëmijë. Prandaj, gratë shtatzëna më të mirë të braktisin përdorimin e një teknologjie të tillë.

Ky lloj trajnimi duhet të kryhet nën mbikëqyrjen e një specialisti. Fakti që gjatë një stërvitje rrit nivelet e Myoglobin dhe creatinkinase. Kjo, nga ana tjetër, mund të çojë në dehje dhe dështimit edhe të veshkave.

Shih gjithashtu: stimulator muskujve për mollaqe HIP Trajner

Të mirat dhe të këqijat EMS gjashtë pack

Përdorimi stimulator pajisje-muskujve në një kohë të përshtatshme për ju. Ju keni mundësi për të përdorur atë për të bërë në shtëpi, larg, me pushime. Pajisja inovative duhet të:

 • për të eliminuar proceset ndenjur;
 • përmirësojë rrjedhjen e gjakut dhe limfatike;
 • humbje peshe;
 • përmirësuar tonin;
 • përshpejtimi proceseve metabolike në qelizat.
 • zvogëlojë dhimbjen;
 • rivendosjen e indeve pas lëndimit;
 • abs paketë formimin.

Efikasiteti i çdo stërvitje intensive është vlerësuar në përbërjen e trupit peshë dhe forcë muskulare. Në studimet e shumta ajo u gjet se stimulimi thelb nuk ndikon këto parametra. Nga kjo mund të konkludojmë se EMS-trajnimi është një mënyrë për ata individë të cilët nuk mund në mënyrë aktive mësoni veten.

Kjo mund të përfshijë njerëzit me trashje, apo lëndime. Stimulimi elektrik do të jetë një alternativë e mirë për të moshuarit. Sa për njerëzit e shëndetshëm, që është, në fakt, e kotë për të plotësuar trajnimin standarde madje dhe teknologji EMC.

Për të arritur rezultate të qëndrueshme, është e nevojshme të ndiqni udhëzimet

komente reale të konsumatorëve EMS gjashtë pack

Në internet ju mund të gjeni një numër të madh të rishikimeve rreth EMS-zone. Ka dy deklarata pozitive të blerësve mirënjohës, dhe reagimet negative nga ata që nuk kanë parë ndonjë rezultat.

reagime

Positive

Tatiana:
Në mënyrë që të marrë në formë pas lindjes, kam vendosur për të porositur online EMS-rrip. Nga udhëzimet e kuptova se ajo djeg dhjamin e tepërt, forcon muskujt dhe duke punuar shtresa më të thella. Përveç përdorimit të mistmoore, fillova të shkuar në palestër dhe hani e drejtë. Dy muaj më vonë kam shkuar një bark sagging. I përdorin rripin në një kohë të përshtatshme. I veshin atë edhe kur shikuar televizor dhe pastrimin e shtëpisë. Ludmila: stimulator
Belt-muskujve unë u këshilluar mikun tim. Ajo tha se me ndihmën e tij ajo arriti të marrë në në formë. Unë pashë në barkun e saj, gjashtë abs paketë, kështu që unë u la asnjë dyshim që kam nevojë për të blerë këtë rrip. Një mik vuri mua për të kam bërë rendin vetëm nëpërmjet burimeve zyrtare të internetit, pasi që në internet ka një shumë të fakes. Kam lënë një kërkesë në faqen e internetit, dhe pastaj operatori më thirri përsëri. Miku shpjegoi se në lëkurë për pulsin përçueshmëri duhet të aplikohet një xhel të veçantë, dhe pastaj të vënë aparatin. Ajo më tha se në qoftë se unë dua të arritur rezultate të mira, unë kam për të ngrënë të drejtë dhe për të vizituar palestër. Një muaj ka kaluar. Kam humbur 5 kg, dhe barkut ulur në madhësi.

komente negative

Eugene: Video EMS-rrip për …. – kjo është një divorc i suckers. pajisje të mira të përdorura në qendrat mjekësore. Kostoja e një procedure do të kushtojë pothuajse sa më shumë që të suvenir. Ky është një tjetër mashtrim i mashtrimit. Spekulatorët janë thjesht arketimit në buyers.Gregory sylesh: Video për shkak të orarit të ngjeshur nuk mund të kalojnë kohë në palestër. Prandaj, për të ruajtur formën kam vendosur të urdhërojë stimulator rrip-muskujve. Kam lënë një kërkesë në ueb-faqen zyrtare. Të nesërmen e thirra përsëri Soccer për qëllim të mëtejshëm. I paguar për pika pas marrjes atë në zyrën postare. Rrip është i ngushtë për trupin. Për të kryer impulse elektrike që unë jam duke përdorur një xhel të veçantë. Procedura në vetvete sjell pak e parehatshme, por pastaj fillon të gëzojë atë. Unë jam duke përdorur pajisjen kam në një muaj, por nuk ka rezultate nuk e kam parë ende. Mendoj se kam rënë një të rreme.

Shqyrtime mjekëve EMS Six Pack

Tatiana:
Rreth electrostimulation e muskujve Unë e di për një kohë të gjatë. Metodologjia e përdorur në Bashkimin Sovjetik për rehabilitimin e astronautëve. teknologji EMC lejojë të studiuar edhe shtresat më të thella të muskujve. Pulsing përshpejton proceset metabolike, dhe rrit rrjedhjen e gjakut. Programi përfshin katër fazat e trajnimit. Së pari, trupi është ngrohur deri. Muskujt e përgatitur për ushtrimin. Pastaj nuk është yndyrë djegia aktive. Më tej, pajisja ka lokalizuar efekte, e cila ndodh për shkak të punuar në fibrave të veçanta të muskujve. Në fund ndodh shkarkimin qetë dhe relaksim. Në lidhje me EMC-Simulators që janë në qendrat e specializuara mjekësore, në të cilin unë jam absolutisht i sigurt. Në qoftë se ne po flasim për një rrip për …., këtu kam dyshime serioze në lidhje me efikasitetin e pajisjes. Megjithatë, çmimi duhet të përputhen me cilësinë. Electrostimulation duhet të kryhet nën mbikëqyrjen e një specialisti dhe jo në shtëpi.

Sa është EMS gjashtë pack

The stimulator muskujve mund të dorëzohet kudo në Moskë. Për të porositur mallra në dispozicion për banorët e vendeve fqinje. Kostoja e pajisjes në këtë moment, me zbritje është ….. Malli i vendit do të kushtojë 299 dollarë. Për krahasim, çmimi i EMC imitues në rangun e disa qindra mijë rubla.

Ku për të blerë EMS Six Pack

Për të porositur origjinali vetëm në faqen zyrtare. Mos blej produkte përmes rrjetit social të dyshimtë. Nuk ju lehtë mund të mashtrojnë scam. Në faqen zyrtare të internetit ju mund të shihni një përmbledhje të stimulator simulator-të muskujve dhe një formë të veçantë aplikimit. Lini numrin tuaj të telefonit kontaktit dhe emrin. Në të ardhmen e afërt do të telefononi në Soccer e dyqan online.

Operatori ju do të jetë në gjendje për të sqaruar ndonjë pyetje ju mund të keni. Pas konfirmimit rendit presin shpërndarjen. Në bel ju mund të në zyrën më të afërt e postës. Parapagimit nuk është e nevojshme për të bërë. Pajisja është e mbushur në mënyrë të veçantë, kështu që është e sigurt dhe të shëndoshë, ju mund të pushoni siguroi.

About Gjallore Rrustemi
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Recommended Posts