Choco Lite Extra – A ja vlen blerjen? Sa kushton?

Choco Lite Extra - A ja vlen blerjen? Sa kushton?
Choco Lite Extra - A ja vlen blerjen? Sa kushton?

Choco Lite Extra Shake çokollatë për humbje peshe

Falë kompleks natyror i Choco Lite lehtë mund të shpëtoj nga 7-10 paund në vetëm 28 ditë. Cocktail rikthen metabolizmin shqetësuar, duke eliminuar shkaku kryesor i shtim në peshë. Ajo zvogëlon nevojën për snacking shpeshta dhe ju kursen nga overeating, njëkohësisht pastrimin e trupit, rinovimin, toning dhe forcimin e ushqyesve të saj të vlefshme.

Avantazhet Choco Lite Extra

Avantazhet e koktej Choco Lite para efekte të mëdha negative dietat:

 • zgjat ndjesinë e ngopjes, ul oreksin;
 • rikthen ekuilibrin e forcave vitale;

  7 3 Choco Lite Extra  A ja vlen blerjen? Sa kushton?

  li>

 • përmban substanca që stimulojnë prodhimin e serotoninës,

  [maxbutton id=”26″]

  e cila përmirëson disponimin, nuk lejon që të bien në dëshpërim dhe depresion;

 • eliminon dëshirat pashuar për ushqim të ëmbël dhe të sëmurë;
 • jep një rezultat të prekshëm në një kohë të shkurtër.

Përbërja Choco Lite Extra

Pjesë e Shokolajjt janë burners natyrore yndyrë që ka një shumë të pronave të dobishme:

 1. kakao:. Rrit proceset metabolike, ka aftësinë për të përmirësuar disponimin dhe rritur performancën, ka stimuluar dhe efekt tonik
 2. krunde Natural, e cila shurdhër ndjenja e urisë, të eliminuar varësinë e ëmbël, për të parandaluar thithjen e yndyrë, normalizes veprimtarinë e organeve të tretjes, të ndihmojë në eliminimin e stagnimit të biliare.
 3. Ekstrakt i bathë kakao:. Suppresses uri, konverton yndyrë në energji, forcon funksionet mbrojtëse të organizmit, rigjallëruese dhe ju mban të ri, ndihmon për të përballuar me apati, ankthi, stresi dhe paqëndrueshmëria emocionale
 4. Spirulina:. Rrit aktivitetin e qelizave të imunitetit, rids trupin e kolesterolit të keq dhe një shumë të elementeve të dëmshme, stimulon proceset e rinovimit dhe rigjenerimit në nivel qelizor
 5. Peas:. Forcon rrjetin e enëve të gjakut dhe kapilar, përmirëson peristaltikės, zvogëlon rrezikun e zhvillimit të sëmundjeve onkologjike, ka një efekt të lehtë diuretik, lehtëson dhimbjet në stomak
 6. oriz Brown: shpërndajë pllaka kolesterolit, përmirëson sistemin e tretjes, zvogëlon slagging e trupit, i referohet karbohidratet ngadalshëm, zgjatjen ndjesinë e ngopjes

.

Application Choco Lite Extra

Koktej për humbje peshe Choco Lite përgatiten lehtë dhe i dehur

[maxbutton id=”26″]

me kënaqësi:

 1. trazim 2-3 lugë pluhur ne nje xhami të ujit ose qumështi;
 2. përzierje tërësisht dhe pini pije në vend të mëngjes;
 3. për të arritur një efekt më të mirë, mund të zëvendësohet nga një tjetër koktej dhe darkë.
 4. Kursi i trajtimit të një individi varet nga karakteristikat e organizmit dhe rezultatet e dëshiruara, mesatarisht 14-28 ditë.

Shqyrtime Choco Lite Extra

Për 2 vitet e fundit unë jam shumë veten, ajo u bë e vështirë për të bërë diçka rreth shtëpisë, luftuan me gulçim dhe dhimbje në këmbë. Sporti nuk ka kohë të mjaftueshme, punën nga mëngjesi deri në mbrëmje. Gruaja e urdhëroi atë për mua Shokolajjt, pini çdo ditë

9 7 Choco Lite Extra  A ja vlen blerjen? Sa kushton?

për gati tre javë. befasuar këndshëm nga ky koktej:! paund shkojnë larg një nga një, ekzistenca ngadaltë ka ndryshuar në mënyrë aktive dhe të fuqishme të jetës, aq më pak të lodhur në punë, në përgjithësi, çdo gjë është super

Edward, 45 vjeç

Kur pashë reklamën e pije Choco Lite, vendosi që menjëherë të lëshojë urdhrin, ai ishte i interesuar shumë më. Unë kisha për të hequr anët dhe barkun, me atë që ky mjet përballuar me sukses! Për 2 javë që kam parë atë të shkuar pothuajse të gjithë yndyrë. Dje I vendosur për të provoni një fustan të preferuar, e cila nuk mund të rritet, ajo i përshtatet të përkryer! Do të vazhdojë të pranojë pije duan pak më shumë për të humbur peshë.

Elena, 35 vjet

Karakteristikat

Viti : 2020

Jeta raft : 2 vjet

Metoda e ruajtjes : Në temperaturë deri në 25 ° C shmangur rrezet e diellit direkte

[maxbutton id=”26″]

kurs trajtimi i rekomanduar : 2-4 javë

Packaging : 150 g

Product shënimin : Certifikata EAC

Produkti është vërtetuar

Transporti : për të sqaruar deklaratën

Pagesa : cash / card pas marrjes

Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 277 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.