Bluronica – opinionet, çmimeve, ku për të blerë, origjinale, apo është e vlefshme?

Aging nuk dëshiron ndonjë grua dhe sidomos duken më të vjetër se sa vitet e tyre. Për fat të keq, procesi i plakjes është e pashmangshme, dhe pas 30 vjet e trupit në të Përgjithshëm dhe të lëkurës në shfaqje të veçantë na se rinia kalon.

Skin plakjes, rrudhat, humbja e qëndrueshmëri dhe elasticitet – Sinjalet e para paralajmëruese të trupit. Ajo nuk mund të jetë i mërzitur.

Kohët e fundit, gratë ruse I intervistuar atë që ata frikësohen më së shumti. Pas frikës së të qenit pa familje, frikë për fëmijët dhe hezitimin për të rritet i fortë është frika për të humbur ankesën dhe të humbasë rininë. Mosgatishmëria për të parë burra dhe gra veçantë dhe të vjetra, por kryesisht mosha e personit, ne define atë nga prania e rrudhave të fytyrës, folds, etj për fat të mirë, në sajë të zhvillimeve moderne shkencore për të kapërcyer këtë problem dhe për të ndaluar procesin e plakjes!

& nbsp;

Çfarë është hyaluron

Rreth dobishme dhe pronat e shërimit të acidit Hyaluronic për fytyrën për herë të parë, tha se shkencëtarët japonezë në vitin 2002. Nëpërmjet studimeve dhe eksperimenteve të shumta, ata provoi se ky përbërës mban lagështi lëkurës. Vetme molekulë e acidit është e aftë të mbajtur deri në 1 mijë molekulave të ujit. Vetëm imagjinoni se çfarë efekti ka në lëkurë nga injektimin e acidit hialuronik brenda! Ndërsa në qoftë se ju ishin të privuar nga uji për disa ditë, dhe papritmas shuani etjen tuaj!

Një serum i ri u shfaq në treg kohët e fundit, Hyaluronic acid Gel Activator për fytyrë projektuar për anti-plakje Facials. Sipas prodhuesit, përdorimi i saj do të ndihmojë për rinovimin ndjeshëm lëkurës. A nuk është ëndrra e çdo gruaje:? Për të rivendosur të rinjtë, bukurinë, dhe smoothness e lëkurës

Nëse ju keni pasur mendime rreth vizituar një kirurg plastik ose kryerjen injeksione të dhimbshme, zbutjen rrudhë, është e nevojshme për të pritur dhe për të vlerësuar mundësitë e mesme të ri. Bluronica fytyrë lejon juve te menaxhoni me çështjet e lidhura me moshën më keq se operacionit.

Përbërja e serumit janë të menjëhershme, acid hialuronik, kolagjeni, kompleksi i vitamina dhe minerale dhe vaj Amaranth. Kështu, kozmetike me acid Hyaluronic jo vetëm që heq lëkurën nga rrudhat dhe rikthen fleksibilitetin dhe elasticitetin e indeve, dhe ushqen ato me vitamina, stimulon proceset rigjenerimin e lëkurës.

Çfarë moshe probleme të lëkurës mund të zgjidhen me ndihmën e acidit Hyaluronic për fytyrë

Pyetja më e rëndësishme e pyet veten çdo grua para se blerja e krem ​​Hyaluronic për fytyrë, nëse ai do të ndihmojë të saj të shpëtoj nga efektet e plakjes. Prodhuesi dhe Testimonials nga ata që e kanë ndjerë tashmë ndikimin e kompleksit, duke thënë se përdorimi i serumit do të ndihmojë për të hequr qafe:

  • folds nasolabial;
  • rrudhat në zonën e ballit dhe në mes të vetullave;
  • spote moshës;
  • sagging lëkurës;
  • rrudhat rreth syve ( “këmbët në anët e syve”).

Kjo është, në fakt, nga të gjitha çështjet e dukshme që tregojnë moshën e gruas.

kozmetike me cilësi të lartë vetëm në faqen zyrtare

Për të marrë rezultatin e dëshiruar nga përdorimi i Bluronica, ju duhet të besoni vetëm prodhuesit zyrtare. Për shkak se ajo vjen në kontakt të drejtpërdrejtë me lëkurën, pastaj duke blerë një produkt të rëndomtë, ju nuk mund vetëm të shpëtoj nga problemet plakjes, por edhe të përkeqësojnë gjendjen e lëkurës. Bluronica është e pamundur për të blerë në një farmaci ose në një dyqan, ajo është e mirë për të vizituar faqen zyrtare. Lidhje në faqen e internetit të dhënë në fund të artikullit. Çmimi Discount është 990 rubla.

Për të blerë fondet ju duhet të vendosni porosinë tuaj në faqen e internetit duke plotësuar një formular, ku ju duhet të specifikoni emrin tuaj dhe telefon. Pas regjistrimit ju do të kontaktoni Soccer për detajet e urdhërimin dhe ofrimit. Pagesa është bërë pas pranimit të urdhrit.

Shko në faqen provider

Për të rivendosur të rinjtë për një muaj

Prodhuesi rekomandon për të marrë një efekt të qëndrueshme dhe rezultate të qëndrueshme Lotion kolagjenit Bluronica aplikuar në lëkurë së paku një muaj.

Një rezultat i dukshëm është arritur në sajë të katër faktorë kryesorë:

  • Acid Hyaluronic është një komponent i rëndësishëm i përgatitjes promovon zhvillimin e proteinave epidermë, e cila është përgjegjëse për elasticitetin dhe qëndrueshmëri të lëkurës.
  • Kolagjenit mbron lëkurën nga thatësi dhe dehidratim, ajo gjithashtu stimulon rigjenerimin e qelizave të lëkurës dhe të sigurojë një efekt të dukshëm heqjen.
  • Efekti

  • Amaranth naftës në normën e zëvendësimit të qelizave të vdekur me të reja.
  • komplekse zgjedhur posaçërisht e vitaminave dhe mineraleve të përfshira në përbërjen e serumit, përmirësimin e përgjithshëm të shëndetit të lëkurës, pamjen e saj, mbron nga ndikimet e dëmshme të mjedisit.

Kundërindikimet kur duke përdorur xhel Bluronica acid për fytyrën

Përkundër faktit se Hyaluronic krem ​​fytyrë nuk përmban kimikate artificiale, mjekët rekomandojnë para përdorimit të provuar për reaksion alergjik në një zonë të vogël të lëkurës së duarve: aplikojnë atë dhe të lënë për 30 minuta. Nëse gjatë kësaj kohe zbuloi asnjë acarim apo skuqje, mjet mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në fytyrë.

Të contraindications vetëm për përdorimin e fondeve të shtatzënisë apo gji me gji. Gjithashtu, mos e përdorni kozmetike në bazë të acidit Hyaluronic nën moshën 27 vjet, ashtu siç është projektuar për kategorinë e moshës prej 30 vjet dhe do të jetë thjesht i paefektshëm për lëkurë të rinj.

& nbsp;

Gjallore Rrustemi
About Gjallore Rrustemi 209 Articles
Mund të thuhet shumë gjëra për Gjallore Rrustemin, por nëse asgjë tjetër nuk duhet ta dini, ajo është e gjallë dhe e dobishme. Natyrisht, ajo është gjithashtu e ndjeshme, e vëmendshme dhe idealiste, por në njëfarë mënyre ata janë tipare më të vogla dhe të mbajtura nga sjelljet e të menduarit . megjithatë, ajo është ajo që ajo është shumë e dashur për të. Në shumë raste, njerëzit do të llogarisin atje dhe durimin e saj sa herë që kanë nevojë për ndihmë ose ndihmë. Askush nuk është perfekt i kursit dhe Gjallore ka shumë gabime të karakterit. natyra e saj mbizotëruese dhe paragjykimet nuk janë shumë zbavitëse për t'u marrë me shpesh nivele personale. Për fat të mirë dora e saj ndihmuese ndihmon lehtësimin e goditjeve dhe disponimeve kur është e nevojshme.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*